Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mik a legtitkosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mik a legtitkosabb szexuális vágyaitok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2017. febr. 10. 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

az hogy egy 18 éves fiuval szexeljek


46/N

2017. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Kifacsarni egy alfahímet... :P :D

25/N

2017. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%

mennyi 18 éves és/vagy alfahím lesz itt hirtelen :D


23F (nem alfahím :D)

2017. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%
Titok
2017. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Egy ismeretlennel egy diszkrét jól működő szexkapcsolat, semmit ne tudjak róla és ő sem rólam, csak annyit, hogy mit szeretünk az ágyban és kölcsönösen vonzódjunk egymáshoz. (És nincs egészségügyi problémája!)


De, mivel, ilyen nincs, csak titkos vágy marad...

2017. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lányt és is akarok akinek még a nevét sem tudom. /F
2017. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

#5:

Tényleg nincs, én is kerestem már ilyet nőben. Csak feljön hozzám, szexelünk hatalmasakat és kész, nem tudunk egymás magánéletéről, nem romboljuk egymást a napi problémákkal. Ha magunkra csuktuk az ajtót, akkor csak egymásnak és a szexnek vagyunk. De nőben sem sikerült ilyet találni még.

2017. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjem egyszer beleegyezik, egy édes hármas (nővel és férfivel is kipróbálnám).
2017. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

7-es és 5-ös láttátok az Utolsó tangó Párizsban-t? Pont erről szól, no meg Marlon Brando vajas kezeiről :D

Tudom hogy lányokat kérdeztél de engem nem érdekel akkor is leírom: Én szeretném kipróbálni egy olyan fiúval aki olyan mint én, szép arcú, helyes, fiatal, jó teste van és nem szőrös. Aztán szeretnék még összejárni egy idősebb nővel is akinek mondjuk férje van meg gyerekei, az is tetszene ha mondjuk beszélne a férjével telefonon miközben a farkamat sz*pja :) De felőlem nézheti is a pali vagy nyalhatná közbe a fenekem :D Ezen kívül egy néger lánnyal is szeretnék dugni nagyjából ennyi.

2017. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer kikötözhessek egy pasi utána addig tehessem vele amit akarok,hogy a végére szinte ki akarja magát tépni

Utána ő jôn

Az tesz amit szeretne


Ezt szeretném

Persze addig amíg mindkettőnknek jól esik

23


Ja meg izgalmas helyeken

Templom(akár egy fiatal pappal :-) vagy park éjszaka

:-)

2017. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!