Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és nők, ti szívesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők, ti szívesebben visszajártok ahhoz a pasihoz szexelni, aki nagy mérettel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Vagy jobban számít, hogy milyen a technika, mennyire jó a teste stb.
2017. febr. 10. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem kell nagy. A közepes ezerszer jobb
2017. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
pfujj de mennyire utálom a siránkozó nyvalygó pasikat baxki.itt szerencsétlenkedtek,hogy ,,JAJJ,KICSI A FARKAM,NEM KELLEK SENKINEK,EX LESZEK ,, meg a faxom.Az én farkam sem nagy 16.5 cm. 20+ nővel voltam.a farkam mérete sosem volt téma,vagy gond.igyekeztem hogy mindegyik kielégüljön,többször,és hamarabb mint én.sok lehetőség van.de könyörgöm,szánalmasnak láttatni magatokat,már számomra dühitő.vesd be magad,foggal körömmel,nyelvel újjal,farokkal.ha szeretitek egymást,vagy minimum kivánjátok olyan nincs hogy nem jó
2017. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12/3,5cm-vel próbálkozhatsz is náluk, max egy numera után dobnak ha jófejek. Én is voltam már 12 nővel, de egyik sem érzett semmit sem ebből. Nem mondod, szerinted miért kompenzál minden kisfarkú azzal, hogy odafigyel a nőre, DE ez baromira NEM számít nekik. A nőknek kell egy minimál 15cm/4-4,5cm-es méret, amivel probléma nélkül ki lehet elégíteni őket. Ezt egy külföldi női forumon olvastam, ott is leszólták a kisfarkóakat minő meglepő
2017. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
#12: A 16,5 cm pont a legjobb. ;)
2017. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13: ott sztem te csinálhattál rosszul valamit, ha meg tényleg 12 nővel voltál már, nem tudom miért külföldi női fórumokat olvasgatsz, miért kérdezed őket.
2017. febr. 11. 23:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Közepes méret és jó technika mindent visz.
2017. febr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én csináltam valamit rosszul?. Elmondom még egyszer, hogy felfogd. A kis méretem nem elégítette ki őket, ezt néhányuk meg is mondta, a többi arcáról meg le lehet ezt olvasni. 12cm-es vékony mikroméret semmire sem jó. a normál gumi is majdnem leesik róla.

A külföldi fórumnak semmi köze sincs a saját negatív tapasztalataimhoz, csak megerősített abban, h a méret a lényeg.

2017. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es.

Nekem is 12-es nem valami vastag szerintem. Vastagsagot meg nem mertem.

Nekem se mondja egyik sem, hogy nem szamit a meret, mert igen is szamit. Hosszusag latvanyra is, vastagsag hogy kitoltse. Nagy farokkal konnyebb olyan pozt talalni ami jo a nonek is, mint kicsivel abba a parba remenykedni ha erzi egyaltalan. Ha no lennek en is ugy lennek, hogy na, azert fogjak mar valamit, meg hogy kitoltson sex kozben. De ez van. Elfogadtam. Csak en nem hiszek mar ezekben a kisfarkuak lelket nyugtato nem a meret szamit dumakban, ha felmeres akkor sem, mert az is kamu. Jolankanak sem, aki hangoztatja youtubon, hogy mekkora is a huvely, meg 2 ujj eleg, bla bla, mert 12 centit meg se erezne, es lefogadom video utan ment es beleult egy nagy neger peloba. Ha szeret, talan elfogad, ha nem csak dumaval szedtel fel valakit akkor jon a meglepi. Csak kap egy olyat az ember, hogy nem is ereztem, vagy ekkoraval meg nem volt dolgom, es el lehet gondolkozni az atlagon. Mert 12-vagy13 kozt nagy kulombseg nincs. Es mindenki azert sir, hogy osszes ismerosenek nagy. Kell keresni egy olyan kiscsajt, aki nem nott ki a foldbol kb. :D Egy par novel volt dolgom, de mivel tudom, hogy nekem ez van, tovabb hasznaltam a nyelvem, stb. Es ugy felizgultak, hogy gondolattol mentek el kb utana. Ha bevinnek valakit egy disco wcbe nagy dumaval valoszinuleg nem ez lenne. De ez van.

2018. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!