Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a haverjaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a haverjaim közül aki nagy mérettel rendelkezik, az minduntalan késztetést érez arra, hogy az őt körülvevő férfiak között is ezt kinyilvánítsa?

Figyelt kérdés
Rohadt szánalmasnak tartom, hogy az ilyen emberek ha szex téma van, beszélgetés közben mintegy "véletlenül" elejtik, hogy "nekem elég nagy van amúgy höhö", vagy "nekem ott enyhén szólva nincs semmi gond" meg hasonló benyögéseket. Ez mire jó akkor, ha nincs is a közelben nő? Valami evolúciós dolog ez, mint a feketéknél? Lehet mondani, hogy engem ez csak azért frusztrál, mert átlagos méreteim vannak, de ilyenkor mégsem lehangoltságot érzek, hanem dühöt. 26/f
2017. febr. 10. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Jaj istenem.........

Akkor mond azt, hogy neked 30 centi van, bööö.

2017. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak mondják! Ne foglalkozz velük ,valójában kicsi a farkuk, nekem átlagnál nagyobb (most muszáj elmondani itt úgy se csajozok) méretem nagyságát sose mondtam ki társaságban ,aki tudja tudja és kész! Nem híresztelem,mert minek? A lányokat se így fogtam meg,hanem a belső vonzalommal, ui.: az egyik exem barátnője tudta a méretek és mikor szakítottam a lánnyal rámîrt a csajszi,hogy mizu stb ,még aznap este megtudta a valóságot (csúnya vagyok,szerintem nem,ő akart kalandot :D) 20/F
2017. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" Ez mire jó akkor, ha nincs is a közelben nő? "

Ez akkor sem menő, ha van közelben nő.


Két lehetőség van:

A: Azt hiszik, ennyi elég a jó szexhez

B: kicsi a farkuk

2017. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Most tényleg ilyen nevetséges 12cm-el nem dicsekednének. A nagy mérettel való dicsekvés mindig nyerő és imponáló a nők előtt, hisz mindnek bejön a nagy méret. Nekem kis selejt méretem van 12cm/3,5cm tudom mennyire kicsi ez, de a nagyobb gond, hogy a nők is.
2017. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-es

Szerintem egyaltalan nem kicsi.

Olyan atlagos :)

A lenyeg h tudd hasznalni ;)

18/L

2017. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tegnap 23:59 A probléma ezzel csak az, hogy te egyáltalán nem vagy nő.. Vagy ha mégis, akkor meg hazudsz. Ezt elárulja a :)-od is a kommentedben.
2017. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd ilyenkor, hogy "bocs, de én heteró vagyok".
2017. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak átlagos méretem van, de nem érzem az ilyet dühítőnek. Bármennyire is adottság alapvetően, és nem teljesítményfüggő az, hogy kinek mekkora, ettől még érthető szerintem teljesen, hogy akinek átlagon felüli, az valamilyen szinten büszke rá. És az is, hogy szeret erről beszélni, függetlenül attól, hogy a lányok előtt lehet reklámozni egy kicsit, vagy csak a haverok előtt poénkodni vele.
2017. febr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!