Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jelekből lehet felismer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet felismerni, ha egy nőnek orgazmusa van? Élettani, testi jelekre gondolok, mert azokat nem lehet színlelni.

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamról tudok beszámolni, illetve arról, amit a párjaim mondtak eddig.


Kipirul az arcom, nyögdécselek, erősen szorít a hüvelyem és még később is többször, de már lágyabban, illetve enyhén remeg a combom is. Nálam ilyen, ha átélem az orgazmust, megjátszani nem is nagyon tudnám, nem vagyok, olyan jó színésznő és minek is játszanám meg?

2017. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Bőr-csikló kipirulást, pupilla kitágulást nem lehet színlelni. Nyögést lehet. Vergődést is, de sosem olyam, mint az igazi. Nem lehet olyat színlelni, hogy egyszerre húzódik össze a hüvelyed, ritmusosan, úgy ,mint minden izmod, és hülye hangokat adsz ki.
2017. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elgyengül a testem, remegek, lüktet a hüvelyem..ezeket nem lehet színlelni. Bár szerintem ha a férfi odafigyel a nőre, akkor meg tudja különböztetni a valódi és a fake nyögdécselést is.
2017. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel én voltam, ők mindig azt kiabálták, hogy "Ó Károly! Ó Károly!"


Géza

2017. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!