Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok tejjel rendelkező kismamák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok tejjel rendelkező kismamák, ti kihasználjátok ezt a szexben?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek azoktól akiknek a téma tabu és nem érdekli őket ilyen erotika

2017. febr. 11. 09:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ha az anyauka rendszeresen szoptatja apukát, miután a baba leszokott a dologról, tehát apuka átveszi a baba helyét, évekig lehet még teje anyukának.

Hát vannak beteg anyák, akik 8 éves korukig szoptatják a gyereküket, ahhoz képest hogy elsőre milyen betegnek is hangzik ez, egész sok ilyen van...


Ezt csak érdekességként jegyeztem meg.

2020. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

Igen, van anya, akinek a teje nehezen jön, a bimbója érzkeny, kisebesedik, bereped, akár véresre. Másoknak nem probléma a szoptatás, van elég tejük. Mindkettőhöz volt "szerencsém". Megkóstoltam az anyatejet felnőttként is, de csalódás volt, nincs jó íze! Ma sem értem, hogy a gyerek mit szeret rajta... :) (Igaz, azt se értem, hogy a paradicsomos káposztán mit lehet szeretni.)

Bocsánat, hogy férfiként beleszóltam!

2020. júl. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18%

Én imádom a terhes nőket (tudom azok még nem feltétlen kismamák), de ilyenre még nem gondoltam.

A párom már túl van ezen, de nekem megmaradt a terhes nők felé a szexuális vonzalmam, azóta is keresem őket, de még csak egyet sikerült szexre csábítanom (nyilt szex kapcsolatban vagyunk szóval nem megcsalás).

Viszont azt hallottam, hogy panel házak parkjaiban a terhes nőket vagy kismamákat nagyon könnyen meg lehet fűzni, van aki szex éhes van aki pénz éhes, de mivel ráérnek, így 10-bő 9 bevállal valamit.

2020. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%
Mi csináltunk 1-2 dolgot,mondhatjuk,hogy nemjöttbe.
2020. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
58%

Férfiként azt mondom hogy amíg szoptatja a picit addig kizárólag a babáé a cici. Amikor már nem szoptat utána talán visszakaphatja a férfi. Abban a tejben a babának fontos anyagok vannak és antigének és immunsejtek. Nem tudom miért akarod ez meginni és a babától megvonni. Sok beteg ember van!

32/F.

2020. szept. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%

A fa__sz van az emerek fejében?

Komolyan azzal, hogy apu megkostolja a tejet nem azt jelenti szárazra szívja anyut. Ha már a gyerek többé-kevésbé jönle a ciciről akkor apu beugrik a helyére,miérne? Nem fix a mennyiség mint a dobozos tejnèl.

2020. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
32%
A kávé is nagyon finom egyébként anyatejjel 😋
2020. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk nem volt gond.Jutott a babának is,anya engedte és egyébként is szereti,ha foglalkozva van a mellével.Engem meg beindított.Normális kapcsolatban nem probléma,de tény hogy minden ember más. 43F
2020. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég domináns az asszony, gyakorlatilag szex közben követelte hogy kicsit szopjam a mellét.
2020. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Azért gyökér, hogy hogy neked egy kérdéssel több legyen!!! Tipli innen te szarjankó!!!!
2022. júl. 25. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!