Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek a számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek a számotokra tökéletes pasival, ha tudnátok hogy utána nem lenne folytatás?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe már 2 éve bele vagyok zúgva. Amióta nincsen barátnője, egyre többször beszélgetünk és egyre jobb a kapcsolatunk. Tegnap előhozta, hogy ha lenne barátnője, Valentin napra biztos szervezne valami jó közös programot, este meg jöhetne a levezetés az ágyban. Később aztán felajánlotta, hogy ha már nekem sincsen senkim, együtt tölthetnénk a napot. Hirtelen jött a kérdés, úgyhogy nem volt időm átgondolni és igent mondtam, pedig elég egyértelmű így utólag, hogy a közös programot meg a szexet barátnő híján velem szervezi. Persze szeretnék vele lefeküdni, de jobb lenne azzal a tudattal, hogy akár a barátnője is lehetek. Ha pedig csak arra kellek neki, utána már nem leszünk olyan jóban, mint most. Szerintetek?
2017. febr. 11. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy mit akar.
2017. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Úgyis dugni fogtok tök mindegy hogy itt mit mondanánk :)
2017. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az is benne van a pakliba h nem fekszel le vele es onnantol elfelejt es nem keres. mast kutat igy.

Merlegelned kell.

2017. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele, hogy mit akar, akkor te is jobban tudsz mérlegelni.
2017. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
most árazod be magadat azzal hogy mennyire kell hajtani, küzdeni érted
2017. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Aztán jöhetsz ide vinnyogni,hogy jaj kihasznált a pasi,nem keres,pedig én szeretem. Szerintetek lesz folytatás? Majd ez lesz a kövi kérdéséd ,már látom!
2017. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Nem. A tökéletes pasi az, aki mellettem is marad, velem éli meg az életet.

Aki meg akar csak dugni, az lehet egy görög isten is (vagy csak fél) egyenesen az Olimposzról, akkor ő nem az a férfi aki nekem kell, akivel boldog leszek.


És az elve nem egy tanácsos dolog ha valaki úgy szexel mással, hogy ábrándozik róla, esetleg bele is szeretett... ha eddig nem kaptál még sérülést majd fogsz. Csak még jobban akarnád és meg kell küzdened az ürességgel, hogy neki ennyit értél, ennyit jelentettél. Már tudod mit veszítesz, és reklamáció sincs, hisz sosem hitegettet többel.

2017. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Ki hogyan fogja fel. Én szeretem a szexet, miért ne? Ha nem is lesz több akkor legalább szexeltünk egy jót, ez egy jó élmény. Ne gondolkodj előre, ne tervezz, élvezd az adott pillanatot. Még nem is randiztatok, még nem is szexeltetek te meg már azon agyalsz hogy mi lenne utána. nem kell 5 lépéssel előre járni. Ha szeretnél vele lefeküdni akkor tedd meg és nyújts neki olyat amit biztosan át akar még élni. Ha jó vagy és jól érzi magát veled akkor le se fogod tudni rázni, hidd el, tapasztalat.


24N

2017. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
ha tényleg a számomra tökéletes pasi lenne én lefeküdnék vele még akkor is ha tudom hogy nincs folytatás. kár lenne veszni hagyni a lehetőséget
2017. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Olyan hogy tökéletes nincs. De egy Nő akkor találkozik a tökéletes pasival ha Szül egyet :) 23 L
2017. febr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!