Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gerontofil lányok, ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerontofil lányok, ugye nem vagyok egyedül ezzel?

Figyelt kérdés

Régóta érzem hogy apa-komplexusom van, gerontofil vagyok, vagy nevezzétek ahogyan szeretnétek, azaz vonzanak a negyvenes férfiak, és csak ők. Mindig felnőtt férfiakkal veszem magam körbe, mostanában akár ötvenévesekkel is, remekül tudok velük beszélgetni, szeretem a társaságukat, azt hiszem ők is az enyémet, szexuális kapcsolatot is csak velük tudok elképzelni.

Természetesen sok akadálya van ennek, a negyvenes férfiak jellemzően házasok vagy kapcsolatban élnek, mások az életkörülményeink, céljaink, terveink, satöbbi, tudom. Tisztában vagyok ezekkel.

Köztetek is vannak akik hasonló cipőben járnak? Hogy oldjátok meg? Rátok is furcsán néznek amikor kávézni mentek egy idősebb úrral, vagy sétálgattok az utcán?

És többiek, mennyire vagytok elnézőek vagy rosszindulatúak ha fiatal lányt láttok rendszeresen idősebb férfi társaságában?

Mit gondoltok a róluk?


18/l



2017. febr. 12. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha kapcsolatban vannak azt gondolom a csajokról, hogy csak a pasi pénzét akarják, nevetségessé teszik magukat és sajnálomn őket. A férfiakról meg azt, hogy csak kihasználják szegény kislány ostobaságát és képtelenek felnőni. Legalábbis, ha látom, hogy együtt mozognak. Ha tudom, hogy xy férfi, lefeküdt egy kiscsajjal, akkor azt mondom, na behúzta a strigulát és kész. Ha meg csak együtt sétálgatnak, azt, hogy az apja, ha viszont egyértelmű, hogy nem, akkor azt kb mint a felvállalt kapcsolatnál, hogy nézzd már, hogy hülíti azt a kis szerencsétlent, az meg vagy nem tud a saját korosztályában pasit fogni magának vagy csak támogatót keres.


Nem hiszem, hogy ez valami létező betegség lenne. Egyszerűen csak gyerekként gondolkodsz. Az lehet, hogy szexuálisan vonzanak, de hogy kapcsolatra csak őket tudod elképzelni erősen kétlem. Illetve biztos vagyok benne, hogy nem tudod ennek a korosztálynak mit jelent a kapcsolat. Lehet neked beleillik a randikról alkotott képedbe egy ilyen férfi, de hidd el, amit a te korosztályod kapcsolatnak gondol az nem ugyanaz amit ez a korosztály.


Ez már ott kibukik, hogy egy negyvenes férfit idősebbb úrként aposztrofálsz.

2017. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gerontofilokat nem érdeklik a negyvenesek....
2017. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Jó lenne egy ilyen lány 37/F
2017. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
34f bp 14 tol okes
2017. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én azt kérdezném. Van még nő, aki nem gerontofil? Persze vitázhatunk azon ki, hogy érti ezt a szót, de érthető a megfogalmazásod…

Én elég idős vagyok ahhoz, hogy tudjam nem mindig volt ez így! De a Szex és New York óta minden megváltozott…

Előbb a 35 év alatti pasikat kezdték kigúnyolni. Ma meg a 40-50 -es pasikra gerjed szinte minden nő…

Hosszasan beszélhetnék erről!

Sajnos itt tartunk! És ez nem jó! Hogy mit lehetne tenni, nem tudom. Mondhatnánk, hogy majd lecseng ez az egész…

De már több mint 10 éve tart az az őrület…

Tényleg hosszasan beszélhetnék erről. Oldalakat tudnék írni arról milyen nagy bajban is vagyunk…

Tönkretették a férfiak tekintélyét. Nem csoda, ha minden nő, ahogy te fogalmazol gerontofillá lett.

2017. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
sajnos még csak a 16-ot taposom, később talán több tapasztalatom lesz.
2018. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tinipuni válasza:
54%

Szex kivel egészséges és kivel nem ? Hülye kérdés. Az ember mióta létezik ba..ik fűvel-fával, emberrel-állattal, fiúval-lánnyal,felnőttel-gyerekkel,élővel-halottal és még sorolhatnánk a bizarrabbnál bizarrabb szokásokat.

Példa kell ? Buzeránsok. Már jó ideje " egészségesnek" vannak titulálva. Dugj akivel jól esik és szarj rá ki mit pofázik.

Azért a hely törvényeket nézd át. Japánban legálisan kefélhetsz 12 évessel de ugyan ezért az usában hosszú időre lecsuknak.

Az ember jó ideje azt hiszi " megregulázhatja " a természetet . A természet persze ezen csak jót nevet.

2020. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Régi posztra új válasz, de én jártam ilyen cipőben, S még most is járok... Másfél évig csak ismerkedtünk..én 24, ő 43 volt.

Sokan furcsán néztek, kaptunk megvető pillantasokat bőven. De mi a Duna parton sétálva, mégis egymásnak voltunk, engem legalábbis nem zavart.


Akkoriban az összes kprombeli még Playstation őrzött, engem kiboritott h nem voltak terveik...en is csak egy nalamnal idosebb férfival tudtam elképzelni az eletemet, bár biztosan én is fura voltam a korombeliek között, nem buliztam, nem ittam, nem cigiztem.


Szóval azóta 10evevegyutt..én 35, ő 54 és van 2 gyönyörű gyermekünk.

Nem mindenben értünk egyet, de én ezt mégsem a korkülönbségnek tudom be.


És amit a kihasznalasrol gondolok. Csak azt lehet kihasználni aki hagyja, jó érzékelők kellenek, hogy ezt felismerd, de elsősorban önismeret és emberismeret.

2023. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!