Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mekkora pénisszel/péni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora pénisszel/péniszekkel szexeltetek már?

Figyelt kérdés

Szerinted az a méret jó vagy rossz volt?

Légyszi a korodat is írd le!


köszi

(normálisan válaszoljatok, legyetek szívesek)


2017. febr. 12. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Egyik exem, kb. 19-20 cm-es méterrel rendelkezett (ő volt a leghosszabb), de vékony volt. Nem élveztem vele a szexet.


A mostani páromé, kisebb, de megfelelő vastagságú is és sokkal élvezetesebbek vele a szeretkezések.


28N

2017. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Én pasi vagyok és 13 cm, a péniszem. szerintetek jó ?
2017. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

11 cm és 20 cm közöttiek voltak.

Igazából nem méret alapján volt jó valakivel. Ha vonzó volt, el tudtunk egymással beszélgetni, határozott volt, magabiztos, talpraesett és nem volt önző az ágyban, hanem odaadó volt, egyeztek a szexuális igények, akkor azokkal a férfiakkal jó volt a szex. És erre mondhatom a 11 cm-t is, de a 15 cm-t is. Nekem túlnyomóan az összes pasival jó és kielégítő volt a szex, tehát tapasztalatból mondhatom, hogy nem a méreten múlik. Bár akiknek nagyobb volt, köztük volt olyan, akivel soha nem volt együttlét alatt orgazmusom, vagy nem volt az igazi, lehetett volna jobb is. De ez inkább az illetőn múlott és nem a méreten.

2017. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
3-as vagyok, amúgy 29N.
2017. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

:D


* méterrel, helyett mérettel akart lenni, bocsánat.


#1-es

2017. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
12-21cm de minél hosszabb annál jobb :)
2017. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem mértem meg senkiét sem, de előző barátaimnak olyan 15 centi körül volt, illetve volt kb 18 centis egyéjszakásom. Nekem igazából mindegy a méret, minden méretet imádok. 22/L
2017. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Exnek 17 körül volt, és állandóan a méhszájamat dugta, szó szerint, és minden szex után véreztem. Elég hamar ki is dobtam, mert szexuális kulturája semmi nem volt emellé.


A páromé kisebb, a szex pedig nagyon jó vele. Vadulhatunk, de hason-pózben néha még ő is eléri a méhszájamat, viszont ő akkor picit módosít a testhelyzetén. Plusz jó pont, hogy hányinger nélkül lemegy tövig. :)

2017. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!