Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nincs orgazmusom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs orgazmusom, vagyis ha van csak nagyon ritkan szeretek szerrtkezni a parommal, es elvezem is meg jo meg minden, de valahogy megiscsak ritkan jutok el a csucsra. Ez mitol lehet? Lehet valami baj van velem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"szerrtkezni" jo, de a csucshoz semmi köze. Nemed? Korod? Szokásaid/elvárásaid a szexben?
2017. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*Szeretkezni

23 vagyok,es lany

Parom idosebb,hat nem kicsi van neki,sokszor erzem is,kicsit szokott fajni,ugy az elejen,mikor behatol,de utana mar jo.

Az elvarasaim....hat...nem is tudom..gyenged,finom,nem durva elojatek,sok csok,puszi simogatasok stb,de kicsi vadsag azert legyen,o pont iyen,imadom,de megsincs mindig orgazmusom,ahogy azt a kerdesben is irtam,ha van is,akkor ritkan:/

2017. febr. 12. 22:15
 3/6 RRR ***** válasza:
100%
Nem zavar valami magadban,magadon,környezetedben??
2017. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket az elvárásaidat kendőzetlenül át tudod adni a párodnak, vagy csak várod, hogy legyen valami, tegyen meg mindent ő?

El tudsz lazulni, és csak rá koncentrálni? (Nem arra, hogy jaj, narancsbőrös a fenekem,meg, van egy patanás az államon-jaj! Ha ezekre koncentrálsz, nem fogod élvezni.)

Ha a férfit akarod kielégíteni, ő méginkább akarja viszont tenni veled! Ha már le akart fektetni, biztos, hogy tetszel neki, és kár aggódni a narancsbőrön. Ez miatti fújolás a tizenéves szűz fiúkák sajátja.

2017. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat oszinten szolva nem erzem,es nem.is latom magam szepnek. Sot ,szoktam.mondani is neki hogy katasztrofa vagyok,de.o mindig mondja hogy szep vagyok,meg neki a legszebb,meg hogy hulye vagyok.
2017. febr. 12. 23:01
 6/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát, először is, a női orgazmus nem egyszerű mutatvány. Tanulás kell, önmagad megismerése, és sok gyakorlás.

Nálam az ellazulással voltak gondok. Én az a tipikus nő vagyok, aki szex közben is holnapra kitalálja mit főzzön. Nehéz csak egy dologra fókuszálnom, mert a gondolataim csaponganak össze-vissza.

Aztán ott van a bizalom kérdés. Ha nincs bizalom, akkor idegesebb vagyok, és nem tudok ellazulni.

És a lazaság... na ez nekem irtó nehéz volt. Amikor azt hittem, hogy teljesen ellazultam, kiderült, hogy nem volt elég. Még annál is jobban el kell lazulnom, mint amit érzek, hogy ok. Nálam mindig az volt a gond, hogy nem tudom az agyam leállítani és erősen fókuszálnom kell arra, hogy az ágyban ketten vagyunk, és most ezt műveljük. És utána jön az ellazulás, amikor teljesen átadom neki a testem.


Szerintem nincs veled semmi baj. Nő vagy, és bár mindenhol azt hazudják, hogy a szexnél az orgazmus csak úgy jön, nagyon sok nőnek ki kell tapasztalnia, hogyan érje el azt.

2017. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!