Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy történt életed legélvezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt életed legélvezetesebb szexélménye?

Figyelt kérdés

Kivel? Mikor? Mit csináltatok pontosan? Mennyi ideig tartott? Minden részlet érdekes lehet.


Aki nem tud kiemelni egyetlen alkalmat a többi közül, az elmondhatja azt is, hogy milyen volt általában, amikor a legjobb volt.



2017. febr. 14. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Régi sztori sajna: akkori első komoly kapcsolatom volt, és a barátnőm orálisan kielégített, én még szűz voltam..kb 10- szer nem engedte, hogy eldurranjak, fél óráig csinálta, közben pezsgővel locsolt és mindenhonnan lenyalogatta...
2017. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
...folyt. aztán ismét nekilátott és brutálisan a szájába és az arcára élveztem. Az orgazmusom fél percig tartott és én ordítottam, azt hittem néha, hogy belehalok...iszonyúan jó volt. 20 alatt voltunk
2017. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
...folyt. utána 5 évig voltunk együtt és soha senkivel azóta nem volt ilyen jó a szex ( rossz sem azért). De az élet nem csak a szexből áll...:-))
2017. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Szép történet... csak kár, az ellocsolt pezsgőért, azt meg kellett volna inni az eper mellé és a tejszínhabot kellett volna rólad lenyalogatni.


;)

2017. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ismertem néhány lányt akiket érdekelt a BDSM játék, a leszíjazva szeretkezés és fenekelés. Egyik nap hagytam hogy az egyik azt csináljon velem amit akar. A házában már jóval előtte bemutatta titkos segédeszközeit, derest, ütőeszközöket, stb. No meg előadta titkos fantáziáit, tehát ismertük egymást jól. Kitaláltuk hogy ő lesz Döbrögi úrnő én meg Ludas Matyi akit kedvtelésből deresre húz, majd utána jól feltüzelt állapotomban szeretkezik velem. Így is lett, rászíjazott a bőr borítású deresére és egy 2 cm vastag bottal teljes erőből 50-et olvasott a fenekemre. Én meg izzadtam is az erős kéjszerű érzéstől. És már közben úgy feldühített hogy káromkodva kiabáltam rá hogy ezt nagyon vissza fogja kapni ha nem hagyja abba vagy ha nem üt kisebbeket. De nem állt meg 50-ig, sőt az eszét elvesztve csinálta. Mikor megvolt, egy darabig erőtlenül feküdtem a deresen, majd megkapta a lány a magáét, szeretkezésben adtam ki felgyülemlett energiámat, amit persze csillogó szemekkel várt is. Mindketten azt mondtuk utána hogy ez volt az évezred orgazmusa. De a lány folytatni akarta és azt mondta legszívesebben sosem hagyta volna abba a fenekelésem. De aznap nem akartam többet, hisz a fenekemben napokig is erős izomlázat éreztem. Azóta ez a lány Németországba ment és ezt a szolgáltatást nyújtja az ottani gazdagoknak.
2017. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Komoly sztorik ;)
2017. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Átmentem egy barátnőmhöz.Egyedül volt otthon egy hétig. De neki elkellett mennie külön órára, de aztmondta maradjak, fürödjek a medencében, szolgáljam ki magam stb.

A szomszédjában lakott egy srác, aki nemrég költözött oda, addig talán 1x vagy max 2x láttam őt.

Valahogy átszökött a kutyájuk barátnőmék udvarába, a srác szaladt utána, én meg ahogy szaladtam ki a vízből leesett a bikinifelsőm és összeütköztünkk a sráccal.

Szerintem annyi hagyta el mindkettőnk száját, hogy bocsi, és egy orbitálisat dugtunk. Párszor még megismételtük ezt a város különböző pontjain, de kapcsolat nem lett belőle, bár én szerettem volna.

2017. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Így visszatekintve nekem mindig azok voltak legélvezetesebb szeretkezések, amikor igazán szerelmes voltam az illető nőbe.
2017. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
elképzeltem, aztán rájöttem, hogy csak elképzeltem. :D
2017. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kimentübk egy eldugott tóra, napoztunk meztelenül, rajtam napszemcsi és elkezdtünk egy masszív szexet, mikor észrevettem hogy a közeli munkások kb 6méterre leskelődnek.. Nem álltam meg csak a csajszi fülébe súgtam hogy vannak nézőink, de ez őt is felizgatta.


Hatalmas volt. A műsor után zsebre vágták a kezüket és visszagyalogoltak a markolóba vigyorogva... Mi meg a vízbe egy újabb körre

2017. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!