Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-35 közötti férfiak, kérhete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 közötti férfiak, kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Egy izgalmas estét tervezek és 3 fehérnemű között vacillálok, mivel szeretném meglepni a párom.


Ha ti lennétek, akit el szeretnék csábítani a 3 közül, melyikkel sikerülne leginkább?


1.


[link]


2.


[link]


3.


[link]


Köszönöm a segítséget!

27n


2017. febr. 15. 11:19
1 2 3
 11/24 Lassmich Ruhe ***** válasza:

3-as

37F

2017. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

1.

Ha meg van hozzá a megfelelő tested!?

2017. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2-es
2017. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
1 vagy 2, a 3-as nem jon be
2017. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 mikeXxX ***** válasza:
Ha ezek közt kell választani akkor a 3. !
2017. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Bármelyik, bár az a tahira vagy mi, inkább egy vadabb estére való, vagy valami olyan buliba. :D
2017. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Egyébként, 1 évvel ez előttig, még én is Dr. Spleennel értettem volna egyet, mivel én is nevetségesnek gondoltam az ilyenekben magamat.


Amíg, tavaly a szülinapomra az egyik barátnőm meg nem lepett eggyel, hogy próbáljam ki milyen hatással lesz a páromra.


Poénból kipróbáltam és a hatás... fantasztikus volt.


Azóta, már a párom is lepett meg újabb darabbal és én is vettem már magamnak. De most egy kicsit elbizonytalanodtam, mivel mind a 3 darab megfogott. Bár az egyes verziót, csak feketében rendeltem volna, mert szörnyen utálom a rózsaszínt.


Aki kérdezte, van alakom hozzá, igaz picivel nagyobb ciciknek örülnék, de a párom elégedett velem és ez a lényeg, hogy őt elvarázsoljam.


Végül a 2. darab mellett döntöttem.


A harmadikat, meghagytam egy későbbi szerepjáték kipróbálásához.


Még egyszer köszönöm a segítségeteket, az idősebbektől is, hiszen az ő véleményüket, mindig szívesen fogadom. ;)


Legyen további kellemes napotok!

2017. febr. 15. 16:42
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát igazából nekem egyik sem jön be, de ha mindenképp választani kell, akkor talán az első.
2017. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Second (de nem hand).

29F

2017. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mind gagyi.De tényleg.
2017. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!