Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sok maszturbálástól lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok maszturbálástól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Van egy masszázsgépem, amivel sokszor eltudok jutni a csúcsra, van, hogy órákig használom, ilyenkor 4-5 alkalommal is elélvezek. Ez egészségtelen? És a fitymafék állandó rezonákása sem baj?

2017. febr. 16. 17:49
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
100%
Elvileg nem,de a szexben lehet gubancod lesz
2017. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért? Ki tudnád nekem bővíteni?
2017. febr. 16. 18:10
 3/15 A kérdező kommentje:
Orvosi szakvéleményt kérek!
2017. febr. 16. 18:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel soha nem próbáltam a masszázsgéppel való maszturbálást és izgatást, így el se tudom képzelni, hogyan történik és milyen szerepe van ebben a fitymaféknek. Önmagában persze nem egészségtelen, hogy többször elélvezel, kérdés, hogyan élvezel el, és később mennyire fogod élvezni a valódi szexet. Avagy azt is csinálod ezzel párhuzamosan? Mert akkor elképesztő teljesítményre képes a péniszed!
2017. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát a fitymaféket kell rezonálni a masszásgéppel enyhe mozgással
2017. febr. 16. 18:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára jó lehet. Orvosi szakvéleményt pedig orvostól, rendelőintézetben vagy magánrendelésen kérhetsz - térítés ellenében. Itt legfeljebb tanácsra, tapasztalatcserére számíthatsz. Arra is csak erős szelekcióval.
2017. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hülyeségből írtam. Szóval akkor lényeg, hogy nem lesz tőle bajom, de lehetnek mellékhatásai?
2017. febr. 16. 18:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7! Magadat adtad!
2017. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan éred el, 4-5 alkalmat? Oké elélvezel, de mindvégig áll a cerka, vagy ugy puhán félkeményen megy el az erőteljes rezgő ingertől? (Mert nem mindegy)

Ha gyerek, tinédzser, fiatal felnőtt vagy és CSAK igy "szexelsz" akkor olyan mellékhatásai lesznek, hogy mikor valódi puncival találja magát szembe a farkad akkor nem fog adni neked ilyen erőteljes ingert mint ez a rezgő gép.

2017. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát, "alvóállapotból" áll fel, majd ha elkezdem odarakni a rezgőt, akkor feláll a rúd, majd ha végeztem, akkor várok valamennyi időt, majd ugyanígy folytatom.
2017. febr. 16. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!