Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Skacok, ti szoktátok valamilye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok, ti szoktátok valamilyen optikai tuninggal növelni a méreteteket ruhán keresztül és csajok, szoktátok ezt nézni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, elégedett vagyok magammal ilyen téren és nem nagyon használtam ilyet semmit. De érdekel mások véleménye és tapasztalata. Dupla boxer, valami?

Az a helyezet,hogy tegnap voltunk találkozni pár haver, barátnők stb és legalább fél óráig az volt a téma hogy aznap két lány ismerősöm a buszon látott egy állításuk szerint nem túl helyes srácot, akinek, és ez szintén idézet szinte térdig ért a dombor a farmerján.


Elgondolkodtató, szerintük is hatalmas kamu, ráadásul úgy is ácsorgott.

Már csak brahiból is ki próbálom,

Csajok véleménye is érdekel, ez tényleg lehet olyan hatásos?


2017. febr. 19. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükség :D
2017. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek ugyan mi értelme lenne? Átlagon felüli méretem van, tökéletesen elégedett vagyok vele, de komolyan nem látom, hogy ez miért lenne jó.
2017. febr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem lehet. Nettó baromság. Komolyan azt hiszed hogy a legtöbb nő úgy jár kel a buszon hogy a pasik farkát nézegeti? :)
2017. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Carragher_x ***** válasza:
100%

"Komolyan azt hiszed hogy a legtöbb nő úgy jár kel a buszon hogy a pasik farkát nézegeti? :)"


Te amúgy komolyan azt hiszed, hogy a nők nem stírölik a pasik farkát, seggét, csak a férfiak a nők egyes alkatrészeit?:)

2017. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

"Te amúgy komolyan azt hiszed, hogy a nők nem stírölik a pasik farkát, seggét, csak a férfiak a nők egyes alkatrészeit?:)"


Nem hiszem, tudom. Hidd el sokkal előbb nézzük meg egy pasi kezét, arcát, seggét vagy a cipőjét, mint a farkát... mármint a buszon :)


(egyébként mikor ültél utoljára buszon?)

2017. febr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Carragher_x ***** válasza:

"Nem hiszem, tudom"

Maximum a saját véleményedet tudod:) Az általános dologban pedig csúnyán tévedsz. De ne offoljunk tovább, csak megütötte a szemem a butaság, amit írtál.

2017. febr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha, és soha nem is jutott az eszembe.


Nekem vérpéniszem van ami azt jelenti hogy nyugalmi állapotban nem a legjobb méretet mutatja,szemben az erektálttal. De tudom,hogy mit tud erektált állapotban így nem szégyellem hogy nem úgy domborodik és nem is érdekel igazán :)

2017. febr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és szoktam a pasik farkát stírölni,nem az az első, de aztán mindig odatéved a szemem:)Simán. Viszont totál felesleges kipróbálnod,mi értelme?
2017. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elképzeltem, hogy tunningolás gyanánt a gatyádba tömsz egy zsemlét vagy egy francia bagettet :D azt ttutttii megnézik :D

nekem valamiért taszító egyébként, ha látszik a csomag.

2017. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!