Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóval a Harry Potterben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval a Harry Potterben Hagrid félig óriás volt. Nem azért, de a szülei hogy oldották meg a szexet?

Figyelt kérdés

ugye Hagrid többször is mesélt az apjáról és "pöttöm varázsló"ként írta le

na most a pöttöm az ő szemszögéből pöttöm, de feltételezhetően alacsony lehetett az apja, mondjuk 170 cm

Hagrid anyja óriás volt, olyan 3+ méter magas

valahogy nem tudom elképzelni hogy oldották meg a hálószobai dolgokat



2017. febr. 19. 18:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem elírták, Hagrid nem az óriás volt, hanem az órás :D
2017. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hm egy 2,5 méter magas órás, az még az óriásnál is ritkább lehet

mik vannak

2017. márc. 18. 23:36
 23/24 anonim ***** válasza:
Na jó viccet félretéve, maga az aktus még véghezvihető lett volna, de ugye az áll a Harry Potterben, hogy az óriások iszonyú buta agresszív lények, és "ha valaki túl sokat beszél akkor leütik csak azért, hogy egyszerűsítsék a dolgot" tehát közel kerülni egy óriáshoz az már maga lehetett az életveszély, hát még hemperegni vele, főleg egy pöttöm emberkének.
2017. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ahogy létezik golden retriver tacskó keverék.

(Esküszöm, láttam ilyet!!!!!)

Na kb úgy.

2017. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!