Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy szubmissziv 30 éves nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy szubmissziv 30 éves nő vagyok. A párom Domináns és irányító volt a nőkkel. De velem képtelen rá. Miért lehet ez? Folytatás lent

Figyelt kérdés

Hiába illenénk össze szexuális téren is. Mégsem tudja megadni nekem azt a vadságot, irányitást, durvulást stb

Miközben tudja hogy az ágyban az alárendelt fél szeretek lenni. Szeretem ha iranyianak

Viszont nekem pár hónapja volt egy nagyon súlyos bántalmazási ügyem sértettként... A párommal akkor ismeredünk meg. Látott kék zöld foltokkal. Látott nagyon megtörten stb.

Így ha együtt vagyunk az inkább "romantikus" szex. Amit igaz nála tudok élvezni, de sajnos hiányolom azt, amikor a férfi érezteti az ágyban hogy ő a főnök, iranyít engem stb.

Beszéltem erről párommal mondta hogy velem nem mer ilyen lenni, mert tudja min mentem át akkor. Szájba, arcra, mellre élvezni sem tud, mert azt mondja nálam úgy érezné megalázna vele. Viszont tökéletesen megbízom benned és mivel alapvetően az alárendelt szerepet élvezem leginkább a szexben. Így legálább pár alkalommal jó lenne ha rá tudnám venni.

Miért nem képes velem megtenni azokat amiket más nőkkel igen. Pl 1)kötözés, 2)arcra, 3)szájba élvezés, 4)harapdálás, 5)nyak szárítása szex közben-perszés ésszel, 6) ha szeretné hogy orálisan kényeztessem irányítaná a fejem, hogy tudjam most azt szeretné, 7) durva közösülés és egyéb ilyen nyalánkságok

De sehogy sem tudom ezekre rávenni. De ő azt hajtogatja velem ezt képtelen megtenni, képtelen megalázni ezzel..


2017. febr. 19. 21:44
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
92%
Azért, amit leírtál. Képtelen vagy meggyőzni, hogy neked nem lenne rossz.
2017. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A válasz benne van az írásodban. Azért az őt is megviselhette. Látott kék-zölden, összetörve. Nyílván a durva szex arra emlékezteti, s nem akarja, hogy fájjon neked. Adj neki időt, talán felenged majd.
2017. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aggódik érted, vigyáz rád, stb

Szerintem is idő kell neki, fokozatosság. Pl szex közben kérd, hogy picit vaduljon.

2017. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan gyengéd és szép dolog a részéről...én tudnám a szub vágyaimat korlátozni egy olyan pasiért aki így bánik velem annak ellenére, hogy ő domináns.


Amúgy meg beszélj vele,magyarázd el neki hogy mekkora a különbség aközött amikor a beleegyezéseddel bántalmaznak és ott a menekülőszó, tehát bármikor megállíthatod. Ez szinte terápiás jellegű. Ha egy idegen bánt az akaratod ellenére az más. De ezt neki pontosan tudnia kéne, ha domináns.

2017. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Korlátozom folyamatosan a Sub vágyaimat. Mert ő az első férfi akível élvezem a gyengéd, lágy együttlétet.

De persze hiányzik néha az a plusz.

Viszont azt érzem magamon hogy azóta az eset óta nagy valoszinűséggel nem is tudnék már olyan szinten alárendelt mint előtte... csak bennem is ott a félsz hogy mivel ő Domináns volt előttem így valahol én sem tudom jelenleg megadni neki azt a pluszt, amit miattam folyt el, hiszen nem is "engedi"

2017. febr. 21. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Légy felszabadult, boldog, odaadó és szeresd. Ő tudja hogy te mindent megadnál neki, talán az ő ilyen irányú vágyai is takarékon vannak most. Bízz benne, adj esélyt így magatoknak aztán majd meglátjátok. De ne félj, mert a félelemmel bevonzod, megteremted pont azt amitől rettegsz. Arra gondolj amire vágysz, ne arra amitől félsz. :-)
2017. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Megbeszéltük tegnap este és mondta hogy egyenlőre fél hogy rossz emléket idézne fel vele bennem. Valamint magában is azzal, hogy bevallanna neki hogy hogyan ismert meg.

És ez egyikünknek sem lenne túl jó jelenleg.

Így most élvezzük a szexnek azt a fajtáját ami eddig mindkettőnk számára "tabu" vagy ismeretlen volt ☺

2017. márc. 1. 15:46
 8/8 A kérdező kommentje:
*bevillanna
2017. márc. 1. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!