Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik leszólják a különféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik leszólják a különféle maszturbáló eszközöket keresőket, tudják mennyibe kerül egy nő?

Figyelt kérdés

Szinte minden ilyen kérdésnél van pár okos, aki beírja, hogy ennyi pénzért már egy nőt (prosti) is kapsz.


Igen, csak hogy azt 1x kapod meg, a játékot meg többször is felhasználható pár ezer forintért. Ha meg igazi barátnőt akarsz, az sokkal többe kerül, mint egy önkielégítő cucc, meg nem is biztos hogy kielégít úgy és annyiszor, ahogy a férfinak igénye van rá...



2017. febr. 20. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked többet tud nyújtani egy tárgy..
2017. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Azt a pénzt inkább eliszom :)
2017. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:

pár ezer ft??


[link]

2017. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látjátok pupákok! Ilyen egy igazi realitások talaján állo férfi. (Na jo, az utolso szo nem igazán megfelelö, de hirtelen nem jutott eszembe jobb. Javaslatokat kérek, mire változtassuk?)
2017. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem sokkal inkább az lehet a háttérben, hogy amíg a szexuális eszközök a nők körében eléggé elterjedtek, addig a férfiaknál nagyon ritka. Ez véleményem szerint betudható a közvéleménynek, miszerint az a férfi, aki ilyen vásárlására "folyamodik", az lenézendő, mivel csúfos kudarcot vallott az életben. Ha pedig netán valami anális játékot szeretne vásárolni magának, mert mondjuk az izgatja fel, rögtön megkérdőjeleznék az emberek a heteroszexuális mivoltját.


Csak épp abba nem gondolnak bele, akik a prostit ajánlják, hogy:

1) amit te is mondtál, hogy az bizony csak egy alkalomra szól, de emellett

2) sokkal fontosabb az, hogy a férfi a maszturbátorral otthon nyugodt körülmények közt élvezhet. Ezzel szemben egy prostival könnyen rosszul sülhetnek el a dolgok, hiszen ha még életében egyszer nem volt nővel, akkor teljesítési kényszerei lehetnek (már csak amiatt is, hogy "befizettem fél órára, ki kell bírni végig"), emellett a félelmei, gátlásai akár le is blokkolhatják őt. És persze a pénz meg megy a kukába gyakorlatilag.


23/F

2017. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3: Én nem műbabákról beszéltem, hanem önkielégítő eszközökről. Azok pár ezer forintért kaphatóak, nézz utána.


Utolsó: Igen, én sem mennék soha prostihoz, inkább ezekkel lennék el.

2017. febr. 20. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Undorító dolognak tartottam mindig is, hogy valaki örömlányhoz járt.


Az pedig, hogy valaki maszturbációs segédeszköz vásárlása helyett erre buzdítja a másikat, aljas dolog.


Sajnos a szexuális kultúra a pincében, ezért írogatnak egyesek ilyeneket.


A segédeszköz a maszturbációt tudja feldobni. A maszturbáció nem helyettesíti a szexet egy másik emberrel.

2017. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előttem már írták, de én is inkább elinnám azt a pénzt :D
2017. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!