Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már olyan sráccal, aki nagyon szerette, ha erősen szívtátok orál közben a heréket is?

Figyelt kérdés

Mit szóltatok hozzá? Tetszett nektek is a dolog?

Milyen hatást értetek el ezzel?

Hány ilyen srác volt?

Kort is írjatok


2017. febr. 22. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A mostani párom szereti, ha néha határozottabban is a számba veszem a heréit és én is élvezem. Vagy, ha sz.pás közben, kicsit erősebben is simogatom őket, vagy ha egy kicsit határozottabban rámarkolok.


Nagyon fel tudom vele izgatni és hatalmasakat élvez miatta, amit meg én is nagyon élvezek, hogy ekkora örömet tudok neki okozni.


28n

2017. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen nekem is nagyon tetszett.

A hatást inkább nem írom ki.

2017. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mai napig szexelek vele mert Ő a párom. Nem szoltam. Tetszett. Úgy elélvez mint a franc. Csak Ő az egyetlen. Kor 23
2017. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második barátom ilyen volt, nagyon nagyon élvezte mindig. Én is élveztem, hogy boldoggá tudtam tenni.

20

2017. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. A lanyok azt mondjak elég ritka h vki bírja szeresse az erős golyószopogatast. De mikor rájönnek h tenyleg bírom, nagyon jo hangosakat tudnak cuppogni rajta. Gondolom ismerős..
2017. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen szopom a heréket is akár egyszerre mindkettőt. Egyrészt szeretem őket másrészt mindig bőséges a jutalmam. F
2017. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak utólag mondta az exem h ez neki bejön. Szívesen csinaltam volna.
2017. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!