Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő félrelép az egy nagy r**anc, ha pedig egy férfi csalja meg a párját tök természetes, mert hát így kódolták, a vadászösztön?

Figyelt kérdés

Pedig általában a férfiak a kalandot keresik,van aki sportot űz ebből.Ismerek olyan férfit is,akinek mindent megtesz az asszony,mégse jó semmi.

Ellenben a nők sokszor végső elkeseredésükben hapsiznak be,amikor már a férj(barát) úgymond levegőnek nézi...Csinosan lefogy,ad magára,megcsináltatja a haját,finom ebédet főz,gyereket nevel,odaadó és ez a férfinak tök természetes,dicséret nulla,így mi alakul ki a nőben,egy nagy önbizalomhiány!Na a nők ezért lépnek félre,kedves férfiak.Egy "idegentől" megkapják dícséretet.

Szóval ez mindenesetre elgondolkodtató.....


2017. febr. 22. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Igen, de az is, amikor a fent leírtakból semmi sem igaz, mert egy csomó mő is képes ám beleszürkülni a hétköznapkba, meg meghízni, meg úgy kell fodrászhoz, vagy fitnessbe, vagy kozmetikushoz küldeni, stb..hidd el oda- vissza igaz ez
2017. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sem nőnél, sem férfinál nem "tök természetes". Számomra legalább is nem.
2017. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy nő félrelépésénél meg többen magyarázzák bele, ahogy a kérdésedben picit te is, hogy azért tette mert nem törődött vele a pasi, stb.


Mindkét oldalról a félrelépés ugyanazzal magyarázható, de más és más egyéni okai lehetnek. Nincs nemekre igaz állítások.


Amiket a kérdésedben a figyelmességről írtál, azt egy feleség is elhanyagolhatja.

2017. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tök természetes az sem, ha pasi lép félre. Ugyanaz a minősítés az is, csak más a neve.
2017. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, hogy ilyen férjet választottál magadnak.

...mert gondolom kicsit magadról beszélsz a kérdésben.

2017. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok a környezetemben élő nő helyett tettem fel ezt a kérdést.
2017. febr. 22. 14:05
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez egész egyszerűen hazugság! Nincs így. Sokkal inkább az van, hogy ti nők gondoljátok ezt így, de legalábbis ahogy észrevettem, nektek nem olyan nagy dolog a megcsalás. Kivéve persze, ha épp titeket csalnak meg, de egyébként egyáltalán nem ítélitek el, és simán együtt vagytok olyannal, aki előttetek minden partnerét megcsalta.
2017. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,az a másik véglet igen,de most én nem erről beszélek.Persze,tudom vannak olyan nők is,akik mondjuk szülés,vagy több évnyi házasság után elhanyagolják magukat(én sem értem miért).Én a fitt,csinos,ápolt nőkről szólok,akiket elhagy(jobb esetben megcsal) a párjuk egy sokszor igénytelenebb,rondább,alpáribb nő miatt.Talán csak a szexért?
2017. febr. 22. 14:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem olyan nagy dolog a megcsalás a nőknek 8-as?

Épp most olvastam,hogy a legtöbb nőnek kell valami plusz(kis érzelem,lelki dolog,vonzalom,kémia) a "másik" pasiban.Ellenben a férfiak elmennek egy hivatásoshoz,vagy egy vadidegen csúnya,akár ápolatlan nővel,egyéjszakásra,vagy mindjárt legyen két nő is(ha lúd,akkor legyen kövér),vagy egyre többen szajkózzák a swinger klubokat,ahol pár nőn liheg az összes pasi...Soroljam még?

2017. febr. 22. 14:23
 10/17 anonim ***** válasza:

9: Nem kell sorolnod, ugyanis ennek semmi köze ahhoz, amit mondtam, meg amúgy is tiszta demagóg az egész. Olvasd el még egyszer, mert szerintem nem jött át!


Arról van szó, hogy ti nők általában semmi problémát nem láttok abban, ha valaki megcsalja a partnerét, sőt, ez azt jelenti a szemetekben, hogy az illető bizonyítottan tudja, mi kell a nőnek. Kivétel, ha éppen titeket vagy egy közeli barátnőtöket csalták meg, olyankor egy aljas szemétláda az illető. Ti simán együtt vagytok egy olyannal, akik veletek csalták a korábbi partnerüket. A férfiak általában máshogy működnek, és jellemzően soha nem képesek bízni egy ilyen nőben igazán.

2017. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!