Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ, hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy férfi hányszor tud elmenni egy együttlét alatt?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy férfival, aki orgazmus után 1-2 perc múlva már húzta vissza magára a kezem, és kb. azonnal fel is állt újra. Egy ugyanolyan minőségű aktust "produkált", mint az első, de még ezután se lankadt le neki. Nem találkoztam még ilyennel, eddigi partnereim mind lelankadtak azonnal és csak nagy ritkán volt lehetőség 2. menetre, de ahhoz is rendesen meg kellett dolgoznom a szerszámot. Az említett férfi 50 éves.

30N



2017. febr. 22. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Ez leginkább egyedi adottság. Van, akinek azonnal megy, másnak kell 5-30 perc szünet, vagy akár órák is.


De függ a stressztől, fáradtságtól, és hogy mennyire van kiéhezve.

2017. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy mondja az előttem szóló.

Sok foghagyma pl igen potencia növelő,tapasztalatból tudom.

Meg azt se felejtsük,hogy vannak ám jól bevált bogyók is.

2017. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez egyéni dolog, sok pasi amúgy tudja ezt kontrollálni valamennyire, de valakinek simán megy 2-3 menet pihenés nélkül is.

Valaki szereti, valaki nem, ez érdekes tud lenni, mert van pasi aki órákig tudja csinálni ami lehet 1-1 éjszakán szexi lehet de képzeld el hogy egy olyan pasival élsz együtt aki megállás nélkül tudja csinálni, még akkor is amikor neked már mindened fáj.

2017. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elmondása szerint sosem volt problémája ezzel, mindig is ilyen könnyen jött neki a második is. Számomra különös, különleges volt, nem találkoztam még sose olyannal, akinek ennyire könnyedén sikerült volna...

2017. febr. 22. 14:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is lehetett, hogy elsőre voltatok együtt. Én is, mikor elsőre vagyok együtt egy nővel az kb. 3 szexet jelent egymás után. Több éves párkapcsolatban már nem lesz harcrakész rögtön. :)
2017. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni adottság, amihez párosul egy egészséges keringési rendszer.

Irigylem a fickót, mert én harmincasként nem tudok ilyen hamar két menetet lezavarni. Kell közte idő. Miközben örömmel élnék át egy ilyen több felvonásos szexet.

2017. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

És a kis kék tablettáról nem tett említést? :-)

Amit leírtál egyáltalán nem általános, biztos van ilyen, de ritka....

2017. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha a jó ember, ezt, bogyó nélkül produkálja ( bár még én sem találkoztam/hallottam ilyesmiről) és még többször is képes lesz rá...


NAGYON BECSÜLD MEG!

2017. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
SzDG: Nem tett említést :) Barátok vagyunk, még a legintimebb dolgairól is nekem számol be, de tablettáról nem beszélt (csak arról, hogy nagy az étvágya) :)
2017. febr. 22. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

#9: A barátság olyan szép szó, ne mocskold már be ezzel......Barátok nem fekszenek le egymással. Vagy tényleg definiálnom kell a barátság fogalmát?

50 éves te meg 30? SImán apád lehetne. Nem tudom, az ilyen nők mit képzelnek, de........ :)

2017. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!