Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám meggyőzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meggyőzni a páromat, hogy hajlandó legyen erényövet hordani?

Figyelt kérdés
Szoktunk más hasonló játékot is játszani, kikötözőst, büntetéseket, meg hasonlók. Nem akarnám hosszabb távra sem bezárni, és ki is engedném azért belőle rendszeresen, de én ezt nagyon izgatónak találom, viszont ő nem akar belemenni, pedig a többi dologban ami nem durva mind benne van.
2017. febr. 22. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy hiszem, hogy ehhez kell valami igen erős motiváció vagy hajlandóság, mert máskülönben olyan érzést kelthet, mintha a férfiasságának jelképét veszítené el az ember. Szóval ha nem akarja, akkor csak ártasz vele azzal, hogy erőlteted. Én szívesen felvennék egy erényövet, de azt is csak azért, mert nagyon kíváncsi lennék rá, milyen érzés úgy elélvezni a fenekemmel, hogy a péniszemhez egyáltalán nem érhetek hozzá. Viszont az, hogy rajtam legyen csak azért, hogy ne élvezhessek, az nekem nem menne.


Szóval ha rá akarod venni, akkor valami olyannal kellene felkeltened az érdeklődését, hogy ő maga akarjon erényövbe bújni. Ha te akarod ráerőltetni, abból jó dolog nem fog kisülni.


23/F

2017. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Totál beteg ember vagy, hordd te!
2017. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Korbáccsal. Ha nem elég, vágd le a füleit. Ha az sem akkor kasztráld!

(Valld be, hogy ennyire idiota kérdész nehezen találtál ki!)

2017. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a nemed?
2017. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ígérj neki nagyon jó szexet amikor leveszitek...
2017. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!