Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van koztetek pyan no, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek pyan no, akinek a pasija/ferje az eroszakosabb, durvabb szexet kedveli?

Figyelt kérdés

A pasi akivel most ismerkedek es beindultaknaz erzelmek...kicsit megijesztett, mert allitasa szerint O a durva szex hive.


No letemre nekem is bejon az ilyen intenzitasu aktus..de kicsit felek.

Mert nem szeretnem ha esetleg ezert nem lenne jo a kapcsolatunk, mert reszemrol ez megis szakitook lenne.


2017. febr. 22. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Hetkoznapokban erzelmes es szeretgetos..romantikus pasi.


Akkor ez az enje es a durva hogy fugg ossze?


Lehetseges olyan hogy tud valtoztatni ha nekem ez nem jo es szeret?

2017. febr. 22. 18:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol már azon gondolkozol, hogy hogyan tudna változni a férfi...


Ilyen kapcsolatba, inkább ne menj bele és kész!

2017. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnem megvaltoztatni...

Csak kisse megijedtem ettol a szex tematol...

2017. febr. 22. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
en szeretek dominàlni..leszoritani..kicsit vadabbul..ez kb mintha megeroszakolnam:) nagyon sokaig kenyeztetni oralisan..aztan gyengeden is..imadok babusgatni..felvaltva tehat vadul es finoman..ez eddig mindenkinel bejott;) 33f
2017. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt:)


Igazibol az ijeszt meg.hogy hiaba beszeltunknerrol ..nemntudom mire szamitsak.

En sem vagyok prud szexben..

Es ha jo az elojatek es lelazulok akkor nincs fajdalomerzetem...de nem tudom hogy amit majd O csinal az nekem belefer vagy mar gaz es nem.akarom...

2017. febr. 22. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az erezd el a hajam szexet amikor csattog de rendesen,de ez nem olyan hogy told le és már veretem is. Ehhez vágy kell,és rá kell hangolódni a szexben.Lehet az a pasi szadista,és majd az jön be neki ha neked fáj.
2017. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mondd el neki, hogy izgat ez, de nem tudod pontosan mire számíts, ezért kicsit félsz. és ha szép lassan vezet be Téged "ebbe" ugy, hogy kozben figyel Rád, nem pedig durrbele módon, akkor valószínűleg menni fog :) kompromisszumkészség, nyitottság, tisztelet, határok... használjatok biztonsági jelszót amit ha kimondasz, ő leáll. Udv 27/f
2017. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!