Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akiket nem lehet leoltani, mert MINDEN szituációból jól tudnak kijönni alpári stílus nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megtanulni azt, hogy bármennyire is megaláz a nő, bármennyire is már fizikailag is nekem esik, leönt itallal vagy felpofoz vagy leköp (pedig hozzá sem értem vagy semmi durvát nem mondtam neki), én mindig, minden esetben vissza tudjak vágni neki valami frappáns dumával és nem csak szemlesütve beletörődve, hogy már megint nem jött össze.


És még csak soha nem is sértő szöveggel megyek oda, mint némelyik srác akikkel azonnal elmennek, a legnyomulósabb szövegeim olyanok, hogy "Szia, nagyon tetszel nekem, szívesen megismernélek.", erre szerintem nem az a kulturált válasz, hogy "takarodj az utamból te okádék" és leköpnek.


Nem akarok azoknak az embereknek a szintjére sem süllyedni, hogy egy ilyen után elküldi az anyjába az illetőt, mert akkor semmivel sem lennék jobb nála.



2017. febr. 22. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoknak nem kell frappánsan se válszolni, 1 vagy nem jut el a tudatáig, 2 kiüttet valamelyik izomagyú barátjával, mert ha szóban megsemmisül erőszakkal válaszol valószínűleg. De ha ezektől nem tartasz reagálj annyi pl: bocsi ne haragudj fingottál? És közben legyezz az orrodnál.
2017. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenre van válaszom szívesen segítek.
2017. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te hol találkozol ilyen lányokkal, a cigánysoron? :O Legalább 10 éve ismerkedek többé-kevésbé gyakran, de sosem kaptam ilyen reakciókat.


Egyébként egy higgadt "oké, sziával" reagálnék és eljönnék, idegbeteg, kiszámíthatatlan csajt felesleges még jobban felidegesíteni, mert csak baj lesz belőle (esetleg rád uszítja valamelyik kigyúrt "ölebét" vagy hasonló).


Erre egy hasonló, de sokkal kevésbé durva példa: ruhatárból vettem ki a kabátomat és véletlenül beleakadt egy csaj hajába, az meg félig-meddig kiabálva majdnem nekem esett, hogy normális vagyok-e. Higgadtan, határozott hangon visszakérdeztem, mi a problémája, a végén már a barátnője mosolygott rám és mondta, hogy ne is foglalkozzak vele. :D

2017. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Elegáns mosollyal, vidám tekintettel "ne haragudj" és meg van oldva egy olyan szituáció ;)
2017. febr. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Vannak és bármiben segítek csak szólj.

A fenti esetben légy úriember ne szólj vissza inkább, kérj elnézést és ne pazarolj rá időt többet.

Amúgy hol ismersz meg ilyen lányokat?

2017. febr. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tanulni. Az ilyen magatartasnak magatol kell kialakulnia kulonben termeszetellenesnek hat. Tehat hiaba van egy frappans dumad mindenre, ha ugy adod elo mint egy dadogos szuzlany.
2017. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

A párom ilyen - nyilván egy pillanatig sem vagyok vele agresszív, mert bunkóság -, de bármilyen vitából, szópárbajból ő jön ki győztesen.

Addig sorolja az érveket, olyan logikusan, hogy egy idő után nem tudok már mit felhozni a véleményem mellett.

Mérnök a szentem, penge gondolkodással.

2017. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,hogy ilyen esetben ránk uszíthatja a lány a kigyúrt ölebét? Ó, ha ezt hamarabb tudom...végre lehetőségem lesz megint egy kis edzésre :) De remélem ezúttal valami ellenfélnek nevezhető egyénnel futok majd össze, nem olyan lassú lesz,mint az eddigiek,hogy mire megmozdult kb. elszívtam egy cigit.
2017. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aztán járkálhatsz évekig tárgyalásokra, nem biztos, hogy megéri. :D
2017. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!