Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem engedi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem engedi, hogy kielégítsem, miután elmentem. Miért?

Figyelt kérdés
Mindketten elsők vagyunk egymásnak. Kapcsolatunk elején nagyon rágörcsöltem erre a szex témára, koton felhúzása után egyből lelankadtam vagy pár perc után, így nem nagyon történt érdemi dolog. Ilyenkor barátnőmet ujjazva elégítettem ki, ő is próbált engem kézzel, de mivel stresszes voltam nem sikerült. Aztán idővel, nehezen, de el tudtam élvezni benne, de neki nem volt nagy élvezet, sokkal kevésbé érezte, mint én, így el sem tudott menni, ilyenkor befejeztem neki kézzel (talán egyszer). De azóta nem engedi (főleg mostanában), mindkettőnknek egyre nagyobb élvezet a szex (ő is mondja, hogy sokkal jobban ingerlem, jobb már, mint ujjal). De így, hogy jobban ingerlődök, hamarabb el is megyek, próbálok néha megállni, hogy lassítsam, néha sikerül, néha nem. De miután elélvezek, szeretném kielégíteni őt is, de nem hagyja. Ez már többszöri alkalom. Nagyon fáj ez nekem, azt szeretném, hogy neki is jó legyen, ne csak nekem. Lelkiismeret furdalásom van emiatt, hogy nem engedi.

2017. febr. 24. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy engem ez zavar, hogy neki nem jó. Megbeszéltük, hogy legközelebb engedi, de megint nem akarta, azt válaszolta, közben jó, de ujjal nem szeretne elmenni, mert kevésbé is ingerli, meg nem olyan természetes.
2017. febr. 24. 20:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Es szájjal?
2017. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg a csiklót izgatni. Mondjuk szájjal, ahogy első válaszoló javasolta. Ez a hüvelyi orgazmus nem mindenkinek megy :(
2017. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Mert abnormális dolgot csinálsz, és nincs értelme kezezni. Az nem olyan.


Állj meg. Higyan nem sikerül? Amikor elkezdesz jözeledni cégéhez, megállsz.

Ezt már csak gyakorolni kell.

Eközben, izgatottsági szinted is csökkentsd. Gondolj másikra, szerelemre, amik nem adnak szexuális izgatottságot, s persze lassíts.

2017. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%
Nem kíván eléggé..........
2017. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán feszült egy kissé és nem tudja elengedni magát, amiben persze valóban lehet az is, hogy nem szeret és nem kíván eléggé.....
2017. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gericement válasza:

Vagy lehet hogy neki több időre lenne szüksége.. ha túl hamar véged, az nem jó :D

Így javaslom hogy habár morbid, de előtte pár órával elégítsd ki magad, és akkor olyan mintha a 2. menet lenne vele, és vmivel tovább fogod húzni, de jó eséllyel lankadtabb is leszel... ezt már te tudod :D

2017. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!