Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha egy nő oralisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy nő oralisan kielégít titeket, akkor mi az ami benne a legjobban esik?

Figyelt kérdés
Esetleg van e valami ami nagyon jo érzés a pl.: kézi munkán kívül

2017. febr. 25. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha a szájában mehetek el és közben a nyelvével izgat még. Majd utána lenyeli mind és még utána is szopogatja, míg meg nem merevedik újra :)))
2017. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mélytorkos szopás.
2017. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a szájában megyek el, utána megmutatja, lenyeli és a farkam addig szopogatja, amíg van benne. (Ugyanis egyszerre nem robban ki az összes.) :-)
2017. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Valakit megszerezni 100x könnyebb, mint megtartani, kérdező! És biztosíthatlak, a megtartásnak nem az a módja, hogy szuperül szopsz le valakit, vagy ha mindenre kapható vagy az ágyban.
2017. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Férfiak,lássuk be,minden férfi imádja,ha egy nő "szajha" az ágyban... pláne,ha még értelmes is mellé. A szopás művészet,amit vagy szeret egy nő,vagy nem. Ti meg igenis szeretitek. Nem mondja nekem senki,hogy nem varázsolta még el egy nő sem az ágyban,ami után azt kívánta,hogy még még még. Akarom ezt a nőt.


33/N

2017. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvarázsol, de a kíváncsiságunkat nem csökkenti. Az ember fejlődni szeret. Mozogni, változtatni, előremenni, egyre feljebb jutni. Ezt a vágyat megfékezni csak érzelmekkel lehet, azokhoz pedig édeskevés a szexuális vonzalom. Az élet minden területén kell tudni partnernek, társnak lenni ahhoz, hogy meg tudjál tartani valakit.

58F

2017. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet, ha a párkapcsolatban nincsenek súlyos problémák és a szex nagyon jó akkor a férfi hülye lenne nem kedveskedni a párjának, hogy megtartsa.
2017. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


De igazából en nem mondtam hogy ez a legfontosabb ...

Nem tudom, hogy az egyik válaszoló ezt honnan veszi hogy a párkapcsolatban vannak más dolgok is, es ezt meg kell magyarázni ...igen Ezt en is tudom!

Azert kerdeztem hogy kedveskedjek a páromnam es nem azert mert a szex a mindenem ...

2017. febr. 28. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!