Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromat miért zavarja ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat miért zavarja ha meztelen vagyok az együttléteink alatt?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt és azt vettem észre, hogy jobban szereti, ha ruhában vagyok olyankor. Van némi túlsúlyom, de eddig nem adta jelét annak, hogy ez zavarná. 144kg vagyok és sajnos a nagy súly miatt vannak striák is a hasamon (csíkok), de igyekszem lefogyni és mozogni amennyit a munkám engedi. Szerintetek lehetséges, hogy undorodik tőlem? Szeretnék űszinte váaszokat kapni, nem vagyok sértődős típus. 31/F

2017. febr. 25. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, bár ha undorodik, akkor miért van veled?

Illetve az is lehet, hogy van egy ilyen fétise és szereti ruhában.

2017. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem izzadsz nagyon? Lehet, az zavarja.
2017. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is molett a baratom.

En sosem kertem maradjon ruhaba, pedig neki is strias a pocakja, a popoja, es az oldala is picit. Inkabb o szegyenli, engem nem zavar egyaltalan.


Amikor mondjuk szova teszed hogy duci vagy, milyen valaszt szoktal kapni? Te maradsz ruhaban vagy o is?

2017. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem duci meg molett, ez disznó módon elhízott. Gondolom izzadsz mint a ló, ha a párodat valami oknál fogva a látványod nem undorítja, a csöpögő izzadságod már tuti.
2017. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, 144kg az elég extrém.

Szerintem lehetséges, hogy undorodik tőled.

Igen, mindenképpen próbálj lefogyni...

2017. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha undorodna tőled, nem lenne veled. Beszélj vele, kérdezd meg miért, ha tudtok élni nemi életet ,akkor reméljük a beszélgetés sem fog gondot jelenteni. Sok sikert!
2017. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 hat azert rad is kivancsi lennek te annyira tudsz kritizalni te gondolom.olyam vekony vagy es meg tokeletes is...!
2017. febr. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Van némi túlsúlyom... 144kg vagyok.

Barátom, neked nem csak némi túlsúlyod, de erős énképzavarod is van.

2017. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Veled nyilván, ergo nyilván szeret (ha csak nincs rengeteg pénzed, és nem egy felszínes liba). Márpedig ha szeret, akkor nem undorodik tőled, az 100%! Beszéld meg vele őszintén, hogy miért akarja ezt így, aztán okosabb leszel. Ha meg nem szerelemből van veled, csak valamilyen érdeki dologból, akkor lehetséges, hogy az undor miatt kéri...
2017. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* Veled VAN, ergo nyilván szeret.
2017. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!