Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet hogy szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy szexpartner keresőről egy vékony csínos lány egy elhízott férfitől akarjon valamit vagy kamu ez?

Figyelt kérdés

Csak szexre vágynék így felmentem egy partnerkeresőre. Ráírtam egy csinos lányra. Elkezdtünk beszélgetni és ma estére mennék hozzá. Mondta nem baj ha kövér vagyok szereti a nagy darab pasikat csak jó legyek az ágyban és bírjam a dolgot.


Lehet valami kamu van a háttérben....mit csináljak?

Pénzem nincs, erre nem adok


2017. febr. 26. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csávó lesz és kirabol
2017. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan szexpartner oldalon kerestél és csak szexre mennél hozzá nyugodtan készíts elő 10-15k-t mert majdnem biztos hogy pénzes meló lesz ez a csajszinál. Attól még nem biztos hogy kamu, de mondjuk ne sötétben egy elhagyatott parkban találkozzatok mert az elég gyanus
2017. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45-50 kiló voltam mikor egy ilyen oldalon megismertem az exemet aki 130 kiló volt. 23 L
2017. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elhízott az mit takar? Mert nem mindegy hogy magas vagy, és nagydarab (van egy kicsit nagyobb hasad stb) vagy alacsony és mondjuk 130-140 kiló! Meg az is számít, hogy mennyire adsz magadra. Ha rendszeres és normálisan tisztálkodsz, magyarul nem vagy igénytelen, nem feltétlenül lehet kamu a dolog. De ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor kérhettél volna tanácsot is. Biztos tudott volna neked valaki olyan partnerkereső oldalt mondani, ami nem kamu. Mindenesetre sok sikert!

21/L

2017. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!