Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megnéztem a szürke ötven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéztem a szürke ötven árnyalatát, majd a 2. részét, s ennek hatására szétnéztem különböző bdsm fórumokon, társkereső oldalakon hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon izgató amit láttam, és nagyon szívesen kipróbálnám magam,mint alávetett.

Hogyan tovább?


2017. febr. 26. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Először szerintem azt kéne tisztáznod magadban, hogy ez most csak fellángolás, mint amikor a twilight után mindenki vámpír akart lenni vagy tényleg érdekel.

Ha azért érdekel, mert tetszett a film és ahogyan a pasi viselkedett, akkor a fórumozás után nagy eséllyel ki fogsz ábrándulni, mert ott nem úgy fognak viselkedni veled a pasik.

De próbálkozz, olvass és kérdezz olyanokat, akik ezt csinálják, ha nő vagy, akkor úgy is sokan fognak keresni. Aztán "meglátod", hogy mi a felhozatal, ha pedig neked az megfelel, akkor vágj bele.

2017. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm első.

Ha fellángolás is,akkor is szeretném kipróbálni.

Vámpír nem akarok lenni,ahhoz már "túl öreg vagyok" :d

Egyszerűen tetszett és izgatott, és kíváncsi vagyok milyen a valóságban,mert tisztában vagyok azzal,hogy az csak egy film.

Olyan mintha most jöttem volna ki a víz alól, és tudom merre menjek. Persze lehet,hogy fellángolás,hogy az újdonság varázsa,de akkor is kíváncsi vagyok.

Kértem már ezt azt a partnereimtől jóval a film megnézése előtt is,de azt hiszem most egy kicsit tovább mennék.

2017. febr. 26. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Sírok haver.
2017. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj alá semmilyen rabszolgasági nyilatkozatot ami engedélyezi a partnerednek hogy azt csináljon veled amit akar, az nem normális. A szürke ötven árnyalata amúgy sem épp a leg pontosabb példa a bdsm-re (enyhén szólva).
2017. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Drága f4szom.
2017. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lio77 ***** válasza:
Szerezz be egy körfűrészt aztán adjad neki.
2017. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj
2017. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
először nézz meg rendes bdsm filmeket is :D
2017. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

néztem azokat is :)

még mindig bejön a téma...

2017. márc. 2. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is szerintem felejtsd el a szürke ötvenet. A filmben kb annyi BDSM van, mint uborka salátában csokoládé. Na jó, annál egy picit több. Erősen fogalmazva csak a 2. részben, amikor a Christian találkozik a volt szubjával és a D/s jele mutatkozik.

Ha a BDSM érdekel, akkor egyebkent tudok adni egy tippet,hogy még mit olvass el (rövid, érdekes, hasznos).

Írj üzenetet! :)

2017. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!