Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavar, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, vagy inkább pozítívan fogjátok fel, ha egy lány (anélkül, hogy látta volna) férfiasságotok méretét firtatja?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, inkább még izgatóbb a csaj:)
2017. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem teljesen hidegen hagyna, ha ilyen helyzetbe kerülnék...

25F (és ezzel a koromat írtam!)

2017. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Hát nyilván attól függ. Ha arról beszél, hogy 20 centi alatt semmi se jó akkor nyilván zavar..:D
2017. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

attól függ ki az a lány :)


24F

2017. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ezt át kéne élnem, hogy értékelhető választ adni. De lehet hízelgőnek tartanám, hogy az ágyúmról fantáziál.
2017. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kontextusfüggő.
2017. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És a lányokat zavarja ha a mellméretüket vagy a puncimélységüket kérdezem? Vagy... akkor már inkább küldjön egy meztelen képet.
2017. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom, hogy az eddig megkérdezett fiúkat nem igen zavarta. :D (Engem se zavar, ha valami méretemet kérdezik.)
2017. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert nem vagyok rá büszke, sőt. Kicsi van nekem, és biztos nem mondanám meg egy olyan lánynak, akit nem szeretek, és nem fekszem le vele. Meg amúgy is, régebben elég sokat bántottak emiatt suliban, tesiórák, úszások után, szóval nagyon zavarna, és valószínűleg offolnám a csajt, mert ezek szerint neki fontos a méret, és nyilván nem akkorára vágyik, mint ami nekem van. 23/F
2017. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2017. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!