Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok menyire zavar az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok menyire zavar az titeket ha a farok korul csupaszra van borotvalva de a zacsin marad egy par szorszal?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, legalábbis engem, nem zavarna.
2017. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem zavar.
2017. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem zavar csak akkor nem fogom a heréit szopkodni. 23 L
2017. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zavar egyáltalán
2017. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy igénytelen expasim jutott eszembe, aki egyáltalán nem borotválta és volt hogy sz*pásnál szőrszálak maradtak a fogaim között.


Azóta sajnos már a szőrös farok látványától is rosszul vagyok. Nyilván lehet tisztán tartani, de nekem az az exbarátom szerintem nem is nagyon mosta. Szörnyű íze, szaga volt. Bocsi hogy ilyet megosztok a nagyvilággal :D de ha valaki rajta hagyja a szőrt akkor tényleg ápolja rendesen különben azt éri el a csajnál mint nálam, hogy már meghallom azt hogy "szőrös" és eszembe jut az az íz és már legszívesebben hánynék.


21L

2017. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!