Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a kedvenc pózotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a kedvenc pózotok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

attól függ milyen hangulatomban vagyok :)

misszionárius lelkileg hoz inkább hangulatba, kutyapóz inkább testileg :)


24F

2017. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es az igen! :D:D
2017. febr. 27. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:

A kettes mintájára, én is képpel válaszolnék.


A kedvencem, mint nő ez, mert nagyon izgató és nagyon szeretem csinálni. : [link]



Egyébként meg ez:


[link]

2017. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Hangulattól függ..a misszionárius meg a lovagló is jó, és az is amikor a hasamon fekszek ő meg hátulról csinálja 18/l
2017. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a legeslegjobb amikor a hasamon fekszek majdnem összezárt lábakkal, feltolt popsival. Hú imádom mert ebben könnyen rá tudok szorítani a barátom farkára, meg valahogy jobban érzek mindent. A barátom is így nagyon hamar el szokott menni. Úgyhogy nekem ez a kedvencem ennél szerintem nincs is jobb :D a kutya hasonló, de ez a legjobb. Vagy lehet csak én szeretem ennyire hátulról...

20L

2017. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
CEO, adóellenőr, közterület felügyelő, migráncs
2017. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a lovagló. Azt szeretem a legjobban.

22N

2017. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a lovaglót szeretem legjobban,ott is úgy, hogy térdepelek és a lábfejemet felteszem a fiú combjára,néha lecsúszik de kezeimmel visszarakom,vagy fogom és a mozgás le-fel.Lehet egészen intenzíven is vagy csak lassan.20/L
2017. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fordított lovagló, lovagló, kutya, misszionárius (úgy is, hogy egyik lábammal a nő egyik lába felett vagyok ollóhoz hasonló mód), kanál póz, hason fekszik és felülről hatolok be, hátamon fekszek- ő is a hátán, de rajtam és alulról hatolok be csapkodva a puncit farokkal. Ágy szélénél ülök és így hatolok be, ugyanennél fordított lovaglóban. Falhoz támaszkodva és hátulról. Falnak és szemből.

Falnak és felkapom szemből, átkulcsolva a derekamat. A levegőben tartva szemből, a popsijánál fogva és átkulcsolva a derekamat pakolom alulról miközben vérvörösre paskolom a popsiját. Amazon póz.

Konyhaasztalon szemből-hátulról, detto mosógép, ha szemből, akkor az is jó, ha a lábai a nyakamban vannak. Zuhany alatt szemből/hátulról stb. Mindenhol szeretek lenni minden körülmény között! Vadászlesen is _úrtam már, erdőben, tóparton, vadkempingben, kilátóban, házibuliban, csónakban, vonaton stb.

2017. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!