Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ki nyeli le? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki nyeli le? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Annyiszor meglepödnek ezen ha kiderül aktus közbe hogy lenyelem. Vagy ha feljön a szó erröl mindenki undorodva mondja hogy "dehogy nyelem"😅 de én a kezdetektöl fogva igy csinalom nekem ez hozzátartozik a szexhez.

23N



2017. febr. 27. 19:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Úrinő lenyeli... :)
2017. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Miért kéne lenyelnem? Nem étel, nem ital. Alapvetően a megtermékenyítésre szolgál.

Természetesen, mindenki másmilyen. Semmi problémám azzal, ha valaki lenyeli, amennyiben neki sincs gondja vele, hogy én nem (bár én nem vagyok meglepődve, ha valakiről kiderül, hogy könnyen lecsúszik), annyira magánügy és számomra jellegtelen dolog.

2017. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Lenyelem de utána mindig sugárba ki hányom.. Nem bírja a gyomrom. 23 N
2017. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Isten áldjon! 😘
2017. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hangulatfüggő, de általában lenyelem :) Nálam is meg szoktak lepődni ezen, mert jellemzően nem sok lány szereti.

20L

2017. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Én lenyelem általában.

Szeretem az ízét, állagát, meg izgató is.

23/l

2017. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
ok, az enyém is lenyelhetitek! ;)
2017. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Én is beszélgettem már erről lányok között, akik azért elég nagymenő, nagyszájú csajok voltak, de kiderült, hogy közülük csak én tudom, hogy milyen a g.eci íze. Én is a kezdetektől fogva lenyelem, inkább nekem az volt meglepő, hogy ők meg nem.

25N

2017. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bar pasi vagyok de jo ezt igy olvasni hogy vannak lanyok akik sajat maguk miatt csinaljak. Ezt onnan gondolom, hogy senki nem irta, hogy lenyeli, mert a pasinak legyen jo....
2017. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lenyelem, több okból is. Egyrészt mert szeretem az ízést, másrészt mert megdolgoztam érte és akkor az az enyém. Plusz a párom is büszke rám és szeretem is boldoggá tenni vele. 21L
2017. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!