Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex meghízva: mennyire lett más?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex meghízva: mennyire lett más?

Figyelt kérdés

Az elmúlt másfél évben híztam majdnem 30 kilót.

Most alakul a kapcsolat egy sráccal, de aggaszt a dolog, mikor a szexre gondolok, mert nem tudom, milyen lesz így. Mikor utoljára voltam valakivel, még a hízás előtt volt, már akkor is ducibb voltam. De most nagyon kövér vagyok. Nem tudom, milyen lesz...


Nektek volt hasonló helyzet? Mennyire lett más a szex, miután sokat híztatok? (Nyilván elsősorban nők véleménye érdekel)


22/L



2017. febr. 28. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Hát inkább kezdj el edzeni. Mert nem fogod bírni hamarabb el fogsz fáradni és annál nincs kiábrándítóbb 23 L
2017. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Másrészt meg minek kellett magadra zabálni +30 kilót? Attól hízik az ember amit megeszik.
2017. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

30 kg ??? Az rengeteg... nekem kínkeservesen sikerült felszednem plusz 3 kg-t, mivel édesapámra ütöttem és vékony testalkatú vagyok.


A szíved, rendben van?


Egyébként meg nem gondolnám, hogy a szex más lenne, ha eddig sem zavartak a plusz kilóid, maximum téged zavarhat nem a srácot, hisz alapból bejössz neki, ha már ismerkedtek.

2017. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Ki ne lapítsad szegény srácot! Én dögös és karcsú vagyok velem jobban járna :P
2017. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A megfelelő pózokban csináld és semmi gond akkor az a plusz 30 kilóval...sok sikert
2017. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Sok a gonosz ember.
2017. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Valamelyik válaszoló írta hogy attól hízik az ember amit megeszik! Nos ez nem teljesen így van.Nem tudom hallottál e már pl a pajzsmirigy betegségről? Ha valakinek ilyen baja van ehet salátát salátával meg bulgurt bulgurral akkor sem fogy egy dkg sem! Persze nem biztos hogy a kérdező esetében is ez a helyzet de sosem tudni.Másrészt nem kritikát kért hogy jellemezétek milyen kövér!Nagyon is szerencsések azok az alkatú emberek akik valami sovány rokonukra ütöttek és nem híznak akármennyit esznek.Más egy falattal többet eszik és hízik 2 kg.Nem kellene egyből ítélkezni,megszólni a másikat!!

Amit a kérdezőnek tudok mondani az hogy mivel ruhán keresztül is nyílván látja az alakodat nem fogja meglepetés érni.Hozzd ki magadból a maximumot amire csak képes vagy!22/l

2017. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

53-54 kg voltam, mikor megismerkedtem a férjemmel, voltam 75 kg is. A szex semennyivel sem volt másabb. Aztán fogytam egy csomót, a férjem még meg is jegyezte, hogy ducibban jobban tetszettem neki.:)

Nyilván a mostani srácnak semmilyen összehasonlítási alapja nincs, a szex meg maga, az érzések nem lesznek másabbak azért, mert valaki hízott vagy fogyott. Az önbecsülése az embernek lehet hatással a hozzáállására. Tehát lehetsz félénkebb, visszahúzódóbb, esetleg nem mersz levetkőzni, gátlásosabbá tehet.

2017. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd ha jó veled a szex a srác nem az úszógumijaidat fogja nézegetni.
2017. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 15 kilót híztam az elmúlt években, és a saját tapasztalatom az, hogy teljesen máshogy kell mozognom, mert már nem szexis az, ami vékonyabbként szexis volt. Ezen kívül sokszor nehezen engedem el magam, nem tudok pl. rendesen felizgulni, máskor meg elélvezni, mert a gondolataim akörül forognak, vajon mennyire vagyok dagadt, mit lát a partnerem, és tetszik-e neki.
2017. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!