Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteg dolog, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg dolog, ha egy lány szexnél kényezteti a pasi popsiját?

Figyelt kérdés
Legutóbb, amikor szexeltünk, előjátékként a második menetnél megmasszíroztam a partnert, és mivel volt ilyen masszírozós síkosítónk, ezért bekentem neki a popsiját is vele, ott is, és kicsit kívülről megmasszíroztam neki a popsinyílását is. (Nem nyúltam semmi kellemetlenbe sem, mert előtte megfürdött.) Azt mondta, élvezte, és izgalmas érzés volt, de eddig még senki nem csinált ilyet neki. Az már a beteges perverzió kategória, ha lányként ilyet csináltam?

2017. febr. 28. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudnád mennyien csinálják...
2017. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy nem én vagyok az egyedüli. :D
2017. febr. 28. 16:42
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire, ha ezt orál közben csinálod meg játszol a heréivel is... hatalmasat élvez tőle.
2017. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincsen csajom ugyan, de szeretem kényeztetni a hátsómat :D és HETERO vagyok!!!!
2017. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Betegesnek nem beteges se nem perverz. Az ilyen csajokra huncutat mondanék inkább, és meglepődnék az tuti, főleg hogy a lány fantáziáját cseszteti ez a fajta kényeztetés.
2017. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem beteges.. Mutassak beteges dolgokat? nem. inkább nem, most ettem. :)
2017. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kifejezetten tetszene, nem beteges :)
2017. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
mi is szoktuk. szerintem nem vagyunk betegek.
2017. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Imádom, ha megujjaz a lány alaposan és ki is nyalja a lyukamat szexnél. Wow. Sőt, a kedvencem, miközben misszináriusban dugom, széthúzza a farpofáimat és ujjaz közben keményen, miközben a pinájában vagyok.
2017. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Prosztata masszázs miért lenne beteges? Szuper jó érzés tud lenni, csak kevés Nő csinálja. Rá kell érezni és pusztán az enyhe masszírozással is el tud élvezni a férfi.
2017. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!