Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti hogyan fenekelitek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan fenekelitek el a barátnőtöket vagy lányok titeket hogyan fenekelnek el?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint másfél éve együtt vagyunk ami furcsa is mert szöges elllentétei vagyunk egymásnak, ami leginkább az ágyban jön elő. Ő szereti a durvább dolgokat is pl fenekelés, kis fojtogatás én meg inkább csak a lágyabb dolgokat. De ha felvet valamit és nincs ellenemre akkor adok az ilyesfajta dolgoknak egy esélyt. Félek tőle mert nem igazán tudom hogy mi lesz, hogyan fogja csinálni, mire számítsak a piros popsimon kívűl. Ezért kérlek picit részletesen írjátok le, hogy mire számíthassak.

19L


2017. márc. 1. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam durván csinálni.....

Egyszerüen csak csináljuk hátulról és a párom seggére csapok néhányat.

De pl szokta kérni hogy amikor elélvez akkor húzzam a haját. ;)

2017. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha tőle kérdenéd meg? Mindenki máshogy csinálja,valaki durvábbsn,valaki enyhébben...
2017. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

édes kis diáklánynak öltözik, s nincs kész a házija. A térdemre fektetem, miután a vonalzóval feltárom, hogy a kis szoknya alatt nincsen semmi, s a térdemre fektetve, elfenekelem. Nem véresre verem, csak elfenekelem.


amikor pedig a szeretkezésben az aktushoz érünk, akkor csapok a fenekére, ami izgatja.


Kérdezz bátran :)

2017. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második, talán mert nem mondja el, hogy a kíváncsiság is hajtson az új dolog felé és ne izguljak rá túlságosan??😊
2017. márc. 1. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Otthonról leírom délután gépen.
2017. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. márc. 1. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs kötelező receptje, mi nem tudhatjuk hogy mire szamits. Bármi előfordulhat a gyámoltalan paskolgatástól a véresre verésig, a nyak jelzésértékű megszoritasatol a szédülésig tartó brutális fojtogatasig. Embere válogatja. Vagy bízol benne vakon es rabizod magad vagy előre megkérdezed hogy mire szamits es akkor eldöntöd hogy akarod-e. A lenyeg hogy merj nemet mondani, ne legyél egy birka aki csendben megy a vágóhídra csak azért h nehogy csalódást okozz neki.
2017. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Szeretem, amikor térdemre fektetem a lányt és vérvörösre pofozom a fenekét, bele is harapok erősebben, széthúzom a farpofáit és belenyalok, beleszagolok a lyukába is.

Van, hogy odafektetem az ágy széléhez, hogy térdeljen és támaszkodik az ágyra. Ilyenkor alulról felfelé is és oldal irányban is pofozom a farpofáit izomból. Pálcát is használok olykor. Vagy ugyanígy, ráfekszik az ágyra, de úgy, hogy a derék rész egy széken van, én befekszem az ágy és a szék közé, és alulról felnyúlok két oldalról a csípője mellett és megmarkolom erősen majd csattogósan pofozom a valagát, ilyenkor is széthúzom és alaposan ujjazom a lányt hüvelyben és egyszerre segglyukban, míg a másik kezemmel továbbra is paskolom egyik farpofáját, aztán váltok a másik kézre és megismétlem ugyanezt, hogy ujjazom mindkét lyukat és a másik farpofát csapkodom....

Imádok fenekelni mogyoróvesszővel is, vonalzóval is stb...

Igazából helyszínfüggő is. Zuhany alatt is imádok fenekelni, mert ha vizes a segg, jobban csíp, illetve pl. volt már, hogy főzött a gáztűzhelynél, meztelen volt és odamentem mögé, felváltva kapott erős pofont a farpofáira, aztán minden rásózás után bele is haraptam rendesen, majd kinyaltam a segglyukát is a puncija után aztán megdugtam állva a tűzhelynél.

2017. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!