Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év körüli lányok! Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Csak kíváncsiságból kérdezem hogy van közöttetek olyan aki szexelne 40-50 közötti férfival?

Figyelt kérdés
Feltételezzük hogy igényes férfiról van szó

2017. márc. 1. 15:36
1 2 3 4
 11/35 mr rex ***** válasza:
74%
Hát én nem vagyok csaj, 36 éves pasi vagyok és bizony az erőnlétem, a fittségem a huszonévesekét meghazudtolja! Alkatom teljesen jó, szálkás, sportos izomzat. De szerintem ezen nem múlik az, hogy szexelni fog-e veled a csaj vagy sem... leginkább a határozottságon, a kisugárzásodon, a karizmádon stb. Még hála istennek ronda sem vagyok :) Nekem sikerült találni 19 éves csajt is. A tényleges koromnál fiatalabbnak nézek ki jó pár évvel!
2017. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
70%
45 éves nálam a maximum. Ha tényleg igényes a külsejére.. És nálam egy ilyen "kapcsolat" ki is merülne pár találkában. 21N
2017. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%

ha ez a férfi Chad Gray, akkor konkrétan le se szaggatna róla még a gömbvillám se :D :D :D :D :D

23L

2017. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nem csak ő lehet jó férfi nem kell azt hinni
2017. márc. 4. 13:44
 15/35 anonim ***** válasza:
92%

Ha minden megfelelő, simán

22l

2017. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
89%
En siman belemennek :) Ha vonzo az illeto, hozza teszem, hogy teljesen normalis lany vagyok csak szeretem az erettebb ferfiakat:) de a 40 a max :) 18/L
2017. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
97%

39 lettem nem rég és hétköznapi helyzetben ismerkedve haza jött velem 22 éves lány. De én is voltam nálam idősebb nővel.


Ez a vonzalom ez nem ilyen kőbevésett dolog, sőt általában meglepő, hogy kik között lobban fel. Persze bátornak kell lenni mindkét oldalról. Meg olyan is van, hogy tök jó nő és mégsem vonz. Szóval ezt így papíron nem lehet kitalálni. Szólni kell egymáshoz és figyelni magunkra mit vált ki.

2017. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 zolo ***** válasza:
74%
Ez a kor kérdés érdekes dolog. Én úgy látom nem csak a külső fontos. Egy huszonéves is lehet olyan gondolkodású, mint egy 50-es és ez fordítva is igaz. Több ilyen embert ismerek. Az igaz, hogy általában az emberek nem figyelnek oda magukra ez a nőkre is vonatkozik és nem csak a pasikra. Én 46 vagyok és általában mindenki olyan 35 körülinek gondol. Nincs pocakom szálkás az izomzatom nem kopaszodom és az őszülést is lehet befolyásolni ja a fogaim is megvannak. Egészséges életmóddal és pozitív gondolkozással fiatalnak lehet maradni. Ezt az is bizonyítja a párom 24 éves és 2 éve jól megvagyunk. Ezért nem kell általánosítani, hogy 40 felett már csak kiégett emberek vannak.
2017. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. :)
2017. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hölgyek,köztudott,hogy az igényes férfiak, akik adnak a külsőjükre, azok 40es korukra a legsármosabbak. Én láttam nemrég egy 40es pasit, hát őszintén, lefagytam. Még anyukám is mondta, hogy na az igen... 24/n
2017. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!