Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a sztori tényleg bárkivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sztori tényleg bárkivel megtörténhet?

Figyelt kérdés
Elsősegélyen mondta egy mentős,hogy hallott olyanról,hogy egy fiatal pár éppen az első együtt létre készült,a lány nagyon feszült volt,és amikor a srác benne volt elkapta a görcs ( valami olyan görcs,mint este a vádli görcs ) És a srác nem bírt kijönni a csajból úgy begörcsőt,és izomlazító kellet,meg a srácnak borogatás.Ez tényleg megtörténhet ? nekem picit olyan hihetetlenül hangzott elsőre.
2017. márc. 2. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen.
2017. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ilyenről, állítólag órák is eltelhetnek amíg szét tudják őket szedni, de nem tudom, hogy ez igaz-e.
2017. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsősegély tanfolyamok unalmasak, ha nem lennének sztorik mindenki elaludna félidőben.
2017. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.
2017. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen előfordulhat.

Pl. ijedség hatására: mondjuk, ha rájuk nyitnak.

Amúgy volt már a kérdés.

2017. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

És akkor mi van ha volt màr a kérdés?


Van ilyen.Elsősorban macskàknál.Szerintem embernél ritka.Nem kell mindent elhinni.Nem értem hogy tarthatna óràkig.Ha a sràcnak közben összemegy,akkor hiàba van görcs szét kéne tudni vàlniuk nem..?

2017. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondtam már, hogy aki nem ért hozzá, ne írjon!

Itt nem találgatni kell.


Az, hogy mennyire ritka, relatív. Nyilván, ha éppen jó passzban jön a görcs, akkor nem fogja el a fiút, aztán a lány csak szenved, mint havi vérzés idején.

De ha elfogja, akkor bizony onnan nincs kiút! Tudod, a hüvely elég erős izom, és nem lehet onnan kihúzni semmit.

Csak a görcsoldó injekció a megoldás ilyenkor.

2017. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a görcs azért csak elmúlik már magától is egy idő után, vagy nem? Az egy dolog, hogy van ilyen, meg mi az egyszerűbb, hogy vége legyen. De ettől függetlenül csak nem tarthat örökké maga a görcs sem, hiszen az izom egy idő után elfárad. Majd megijesztek már egyszer valakit szex közben. :D
2017. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"csak elmúlik már magától is egy idő után, vagy nem?"

Igen, legtöbbször egy órán belül.

Azért ez így elég kellemetlen, nem? Görcsoldó injekcióval 1-2 perc.

De lehet görcsoldó gyógyszerrel is kísérletezni, az 15 perc.

2017. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!