Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne csináljak? 'túl jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csináljak? 'túl jó nő a csajom'

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy barátnőm volt egész életemben , 2-3 évet voltunk együtt, magyarán csak vele szexeltem eddig. És az a szex nem igazán volt sosem jó. Általában 10/7-8x nagyon rövid volt, mert egyszerűen berakástól kezdve ha folyamatosan csináltam, nem bírtam 20 másodpercnél tovább(szóval általában, szünetekkel csináltuk, addig más..ezzel annyi volt a baj, hogy mindig mire már ő is élvezte le kellett lassítsak.. és ez szánalmas meg nevetséges, de egy idő után valószínűleg azért mert elkezdtem rástresszelni. Meg persze ebben benne lehet, hogy szerelmes voltam belé, és élveztem nagyon..

Most viszont alakul egy másik lánnyal valaki, aki gyakorlatilag nyíltan elmondta ismerkedés közben, hogy ő nem szeret az ágyban romantikázni, hanem azt szereti ha férfi a párja és csunyan szolva jol megdugja:D..

Ez eléggé megijesztett, mert félek, hogy ráfog menni az egész ismerkedés és az érzelmi része, arra hogyha csalódik a szexben. (neki sem volt sok párja)

Nem tudom mit kéne csinálni, visszakozni nyilván nem fogok, mert komoly kapcsolat is lehetne belőle, de ugy nez ki nala a jo szex az elvárás ehhez.

Mit ajánlotok, ti mit csinálnátok?

Esetleg próbáljak ki valami lassító szert, vagy gyógyszer? ötletem sincs..


2017. márc. 4. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önkontroll. Vagy előtte verd ki sokszor és úgy dugj. Rengeteg módszer van nem kell ide gyógyszer. a szexben minden fejben dől el ha valamire koncentrálsz akkor az nagyobb élvezetet fog nyújtani de ha mondjuk szex közben másra gondolsz nem őrá az "élvezetre" akkor tovább fogod bírni.
2017. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Az enyém meg túl ocsmány. Cserélünk ?
2017. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kamagrat szerezz
2017. márc. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen problémák öcsém :D
2017. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!