Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok nagyobb popsival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok nagyobb popsival hogy állnak a pasikhoz? Ők hogyan állnak hozzátok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

én az "Ők hogyan állnak hozzátok?" kérdésre tudok válaszolni :)

nekem a teltebb alak jön be, fenék párti, vagyok...

ha megfelelő belsővel társul akkor nagyon vonzó...

de találkoztam olyan csajjal is akinek számomra nagyon vonzó telt alakja volt nagyobb fenékkel, DE OLYAN BELSŐ, hogy még a csaj közelségét sem bírtam, pedig utólag megtudtam, hogy szerelmes volt belém...


24F

2017. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs ra panasz.
2017. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Teltebb hölgyeket kedvelem én is, azokon van mit fogni.

Ha a személyisége is megfog akkor tökéletes :)

25/F

2017. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén ,nem szeretem. A pasim neg vele együtt szeret.
2017. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan állnak hozzám.
2017. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tipikus olyan alkatom van, hogy 45 kg-osan is nagy hátsóm volt, de soha nem volt rá panasz. Most meg már több kg vagyok. Mindig könnyen ment az ismerkedés, voltak komoly kapcsolataim is, lazább kapcsolataim, voltak, akik kifejezetten rá voltak kattanva a hátsómra. Sőt a jelenlegi párom, akivel már hosszú ideje együtt vagyok, ő mindig azt mondja, hogy nagy kofferbe jó pakolni.:D
2017. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na én is, csak 180 cm voltam fénykoromban, meg 74 kg. Döglöttek utánam a pasik, a méretek ellenére, anno.
2017. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok brrrrrelhízott. Van cicim, popóm, combom. Derekam is. Sok 40. - tetszem. Mert nem vagyok gebe, meg éhenkórász. Pontozzatok le, lexarom.
2017. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Homokóra alakom van. 170 cm, es 58 kg vagyok, és igazából szeretem, hogy nem vagyok deszka. Egyébként a pasiknak is bejön.
2017. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint bàrkihoz.
2017. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!