Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret?! Ilyen közel még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen, én vagyok! :) kérdése:

Péniszméret?! Ilyen közel még sose kerültünk az igazsághoz.

Figyelt kérdés

Nos hallunk sok okoskodást az emberektől, hogy ekkora meg akkora. Itt is mindenkinek 30 centis. Vitatkozunk a statisztikákról mert bemondásos alapúak, meg egyéb hazugságok...


De mi is történik, ha valaki kezébe veszi a dolgokat?


Egyik kedves hölgy ismerősöm bár nem a péniszméret kérdés miatt, de olyan 250+ péniszt elégített ki a szájával.


Bátorkodtam megkérdezni tőle, ugyanis nincs oka a hazugságra, vajon mekkora is az átlag?


A válasz pedig: 14cm átlagban.

Ami 12-16 cm intervallumot takar magában durván becsülve.


Most már csak azt kell elhinnetek, hogy én nem hazudok.:)



2017. márc. 6. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
A kedves hölgy ismerősöd ránézésre és ízlelésre tökéletes pontossággal állapítja meg a péniszek méretét? Vagy mindegyik partnert lemérte? És ezt a 250+ péniszt nyilvántartja? :)
2017. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

:D én elhiszem.

Nekem 13 :P

31/F

2017. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
A hölgy ismerősöd prostituált vagy csak a kedvenc szájfénye a f#sz? :D
2017. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem mindet mérte nyilván, de mérések voltak. Naponta minimum 1 péniszt leszop. Váltakozva állandó partnerek és néha egy egy újabb között. Ennyi után pedig azért a szemmértéke és a kezéhez képest való viszonyítás alapján jó arányban megtudja állapítani mekkora.


Cock Worship fétise van. Magyarul nem nagyon van rá szó. Lényegében a pénisz tárgyként való istenítése.:D

2017. márc. 6. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Jesszus ez beteg. :D
2017. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
De ebben az átlagban nincsenek benne az oldal felhasználói, mert különben 20 cm lenne az átlag
2017. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Reális. Én egy andrológustól hallottam egyszer, hogy a magyar átlag 13-15cm. Neki is már több százzal volt dolga, ez a munkája.
2017. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Mi hatan vagyunk a baráti körben velem együtt, akiknek tudom a farokméretét, mert már egy évtizede jó barátok vagyunk (középiskola óta) és azóta ha nem is egyszerre, de ezek terítékre kerültek.


168 centi magas srác: 15 cm-es farok

173 centis srác: 13 cm-es farok

181 cm-es srác: 15 cm-es farok

184 cm-es srác: 16 cm-es farok

197 cm-es srác: 17 cm-es farok

203 cm-es srác: 15 cm-es farok


25/F

2017. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Úr isten hogy oboázhat az a nő. Mutass már be neki kiváncsi vagyok mit tud :D
2017. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

Te is hazudhatsz meg a ku.va is. Egyéb aggály: hogy mérte meg? Sehogy? Csak sacc?

Ez így elég bizonytalan.

2017. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!