Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok kivétel nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok kivétel nélkül tényleg azért vonzódnak annyira a magas pasikhoz, mert nagy farkuk van?

Figyelt kérdés
Legalábbis más okot nem tudok elképzelni, hogy egy 165 centis lánynak az én 170 centim, de jóképű személyem (sokak szerint) miért visszataszítóbb, mint mondjuk egy csúnyább kinézetű 185 centis pasi. Mondjuk nekem nem kicsi a farkam (ha már ennél a párhuzamnál tartok), mert sztem a 16 centi átlagos méret. De tényleg nem értem, miért istenítik őket és ragaszkodnak hozzájuk, mint az 50%-osan leértékelt álomszép ruhához.

2017. márc. 7. 15:27
1 2 3 4
 1/31 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
83%
Semmi köze a farokhoz.
2017. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem, azért mert belénk van kódolva, hogy a férfi védelmez, és minél magasabb, annál hatalomteljesebb, tiszteletteljesebb érzést kelt, ami egyenlő a biztonsággal.
2017. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Azt a hülyeséget, hogy a testmagasság és a farokméret között összefüggés van, honnan vetted?
2017. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
azért mert magasak.. meglepett?
2017. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%
Te nyomorult.
2017. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy biztonságérzetet nyújt.
2017. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

De ez akkora hülyeség. Hallottam én is ezt,hogy a magas pasiknak nagy farkuk van,na meg akinek nagy orra van,annak a pélója is nagy,meg akinek nagy a lába,annak a farka is. De akkor mi van azzal a mondással ,hogy kis ember nagy bottal jár?

Ha ez mind igaz lenne akkor mindenki nagy f*sszal a lába között járkálna. 😂

2017. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
Hülyeség hogy a magas pasinak nagy farka van. volt már magas párom.. De az ajtó kilincsem is nagyobb volt mint az Ő merev pénisze. De ettől függetlenül jó volt a szex 23 L
2017. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Szimplán minél nagyobb egy férfi minden értelemben, a nő annál jobban vonzódik hozzá. Ezért vonzódnak a magasakhoz, a nagypofájúakhoz, a kigyúrt kőbunkókhoz, mert a monumentalitás a lényeg. A 170 centid a női nem számára nevetségesen kicsi, mint férfi. Ezért van a jelenség, hogy a seggdugasz 155 centis csaj 2 méteres pasival jár, pedig 3 létra kell, hogy egy csókot tudjon neki adni.
2017. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ennek nincs köze a péniszmérethez. Mint ahogy a magasságnak elvileg tényleg nincs köze hozzá, hogy kinek mekkora, erről már láttam statisztikákat is. Inkább arról van szó, hogy egy magas férfi biztonságot nyújt. És nőként ösztönösen ezt keresed, erre vágysz. Az őskortól kezdve a közelmúltig ugyanis a fizikai erő volt a legfontosabb a túlélés szempontjából, és egy nő számára az jelentette a biztonságot, ha a párja magas és erős volt. Aztán a modern korban ez már nem igaz persze, más tulajdonságok adott esetben sokkal fontosabbak, de ami így ösztönösen rögzült évmilliók alatt, az néhány száz vagy ezer év alatt nem múlik el.
2017. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!