Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz pasiknak miért szokták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz pasiknak miért szokták a prostizást ajánlgatni, mikor tudtommal illegális Mo. -on a prostitúció?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt a gyk-n, hogy menj el hivatásoshoz/szerezz nála önbizalmat/éld ki ott magadat stb. De tudtommal a törvény bünteti. És mi van, ha rajtakapnak? Mehetek a börtönbe. Én is szeretném így elveszíteni a szüzességemet, de egyrészt vidéki vagyok (rosszlányok.hu-n csak Budapestiek között van vállalható, aki nem egy leharcolt "kormos Rosalinda"), másrészt borzasztó félős vagyok és nem élvezném az együttlétet, ha folyton arra gondolnék, mikor vág át a prosti vagy ver meg a stricije.

2017. márc. 7. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Ez talán a kisebbik gond. A nagyobbik szerintem az, hogy ne az legyen az első tapasztalata hogy a nő csak egy tárgy, akinek csak leteszi pénzt, űrít egyet, aztán hazamegy...
2017. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Hogy pontosítsak, a prostitúció legális. Vannak tiltott zónák, de azokon kívül nem büntetendő.

De egyesnek igaza van. S még kiegészíteném azzal, hogy nem old meg semmit, mert pont csajozni nem tanít meg. Sőt, elhiteted magaddal, hogy nem is kell megtanulnod, hiszen elég, ha fizetsz érte.

2017. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy sokan abból indulnak ki, hogy minden férfinak lételeme a bszás. Aztán amikor szóba jön, és mondom, hogy én nem tudnék lefeküdni olyan lánnyal, akit nem szeretek, akkor én vagyok a gyökér. Nem mindenki vágyik arra, hogy kiélje magát, van aki egy szerető barátnőre vágyik, és nem egy ürítésre, csak ezt sokan nem fogják fel, na és ők ajánlják minden szűz srácnak a prostit, amit elég nagy hülyeségnek tartok, több okból is. Egyrészt aki szűz, az valamilyen szinten érzékeny erre (én is), megtörténik, utána mit gondol majd? Fizetnem kellett azért, hogy végre szexelhessek.

Emellett a betegségekről, és az egyéb anyagi és nem anyagi kockázatokról inkább ne is beszéljünk. 23/F

2017. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
3-as, mekkora kamugép vagy, te jó isten!!
2017. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Erről beszélek :D
2017. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Az előbbieknek mondom, hogy csak tapasztalják meg, milyen az, amikor nem kellenek a nőknek a testük, arcuk vagy a személyiségük miatt.

Nehogy már csak a jó pasik kiváltsága legyen a szex. Joga van hozzá mindenkinek, amíg nem erőszak.

2017. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6: Pontosan így van.
2017. márc. 7. 22:47
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Rosszul tudod, nem illegális a prostitúció Magyarországon.
2017. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A prostitució MO-n legális, az adócsalás nem az. De ezután is lehetne adózni, kérdéses, hogy mennyien és miként teszik.


Valamint amiért súlyos börtönévek járnak az a kerítés (aka striciskedés)... De manapság szinte már csak az utcai alsó, nem éppen minőségi (vagy egészséges) rétegnek vannak striciei, akik sajnos amúgy is kényszerítik és verik ezeket a lányokat.


De azért okosan lehet sokat szakítani, kerítéssel, csak nem a hagyományos értelemben (rosszlanyok).

2017. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Olyannyira legális, hogy egyéni vállalkozás formájában űzhető, és számlát is kell adni róla ebben az esetben :-D
2017. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!