Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat. Ki mit gondol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat. Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Elítélitek vagy belementek ha van komoly érett és vonzó jelentkező? Vannak kikötések vagy szabályok?

Mind mind érdekel.

Kort, nemet is szívesen fogadok.


2017. márc. 9. 09:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Jó volt. Nem nagyon voltak szabályok.

27-f.

2017. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
A szexkapcsolatra vágyókat nem tartom érettnek és vonzónak.Inkább éretlenségre utal.Félelemre a kötöttségektől.Egy megfelelő önbizalommal rendelkező ember ettől többre tartja magát, mint hogy legyen, aki beléje ürít időnként,vagy bedughassa akárhová ha összetudják egyeztetni.
2017. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

El nem ítélem...


De én sosem mennék bele csupán szexkapcsolatba.

2017. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De ha valaki nem akar párkapcsolatot , viszont ugyanúgy vágyik az osszebujasra, csokolgatasra, szeretkezesre, akkor kész ennyi? Csak komoly kapcsolat vagy a semmi? Nincs lehetőség kompromisszum kötésére?
2017. márc. 9. 10:09
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

#4


Én úgy vagyok vele, hogy, csak azért, hogy odabújjak valakihez, vagy mert vágyom a szexre... nem megyek bele egy érzelem nélküli kapcsolatba.


Én a komoly kapcsolatok híve vagyok... csak azért, nem vagyok valakivel, hogy kielégítsük egymás szexuális igényeit, vagy, hogy legyen kivel elmennem ide-oda.


Egy kapcsolat nekem ettől sokkal többet ér. Inkább lennék egyedül, mint egy ilyen "érdekkapcsolatban".


#3

2017. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kinek mi fér bele. Egyéni. Nekem gond nélkül ment akár komolyabb, akár kíváncsi lánnyal 😊 a szabály annyi, hogy csak olyat teszünk, ami a másiknak is kellemes, élvezetes 😎
2017. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Ramone ***** válasza:
23%

ma 10:09

Ha valaki csokra összebujásra szeretkezésre vágyik az párkapcsolatra vágyik... Aki azt mondja hogy ezekre vágyik de kapcsolatra nem, annak nincs felelősségtudata ergò agyilag nem valami érett. Szerintem...

2017. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Volt szexkapcsolatom, de nagyon nehéz volt betartani a játékszabályokat, így véget vetettem neki, mert szenvedtem tőle.

Nem ítélem el, nyilván nem vagyunk egyformák.

N25

2017. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de csak akkor ha monogám, vagyis se én, se ő nem fekszik le közben mással.
2017. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Régebben volt szexkapcsolatom és nem szégyellem mert nagyon jó volt igaz kissé bonyolult volt de megérte!

Most is ha volna olyan csini nő ....!!

40 F !

2017. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!