Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora mérettel miért érzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora mérettel miért érzek alig valamit amikor punciban vagyok? 17 hosszú, körbemérve pedig 14 centi. Van olyan extra szűk csaj/nő aki ezt tudná szorítani? Vagy lehetetlent szeretnék? 21F

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
mert gumiban vagy ugy tell sz@r az egesz
2017. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Sztem ez nem vékony - valszeg csak szerencsétlenül fogtál ki lányokat. Vagy túl sokat masztizol és a kevésbé erős ingerekre nem reagálsz úgy...
2017. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van: valószínűleg nem azt a stimulálást kapod, mint amit megszoktál...pedig a méreted alapján pont nem ez kellene legyen...
2017. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert gumiban nem érzed a puncit.
2017. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jah, szoktam maszturbálni, meg van gumi is mindig. Lehet akkor hagynom kéne az önkielégítést.
2017. márc. 9. 15:36
 6/10 Bari87 ***** válasza:
Lehet a punci volt tág! Nekem volt barátnőm olyan tág volt hogy a 18/5 farkam himbálozott benne. A mostani barátnőm olyan szűk hogy csak félig dughatombe mert fáj neki változo nagyon!
2017. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor van esély rá! :D

Utolsó, a mostani barátnőd szorít is?

2017. márc. 9. 16:52
 8/10 RoseTyler ***** válasza:
Kérd meg a csajt, hogy szorítson rá a farkadra a hüvelyével. Rögtön érezni fogod. :D Nem egy ördöngősség, és még neki is jó lesz. Ha nem tudja hogy kell csinálni, tanulja meg. :D Amúgy, ha az alhasát befeszíti, az már jó kezdet.
2017. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állva csak 14 a kerülete? Ahhoz tényleg extra szűk csaj kell. :)
2017. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valami ribit fogtál ki :D
2019. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!