Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a lányok, hogy nekünk férfiaknak egyáltalán nincsenek érzéseink és ezért bármit megtehetnek velünk?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Talán a sok érzéketlen bunkó miatt :)

Nem biztos, hogy Te vagy az, de a többség igenis az..és ne csodalkozz, ha így állnak hozzád ezután.

Kövezzetek meg, ha nem tetszik, amit mondtam, légyszi.

2017. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert nektek mindegy csak lyuk legyen.
2017. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
#2 osztom az ötletet ^^
2017. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Mert ha lyuk van egy lányo amibe beletehetitek a farkatok az már jó, a sok kanosnak az sem számít hogy szép vagy csúnya, okos vagy buta mint a föld...

TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2017. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És miért is lettem 0ra redukálva? Vicces...xD gyökerek..

Lyuk az lyuk. Gratula, akkor nem kell ilyen kérdést kiírni

2017. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Azt a rohadt, én azt hittem hogy csak a nőgyűlölet dominál ezen a fórumon, de ez most szembetalált :O Gratulálok nektek, de ne ránk kenjétek a nyomorotokat. Köszönettel, 24F
2017. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
A pasik 95 szàzalèka szexèhes egyik nőről a màsikra,mell,popsi ez èrdekli őket. Az hogy bàrmit megtehetűnk veletek egyènfűggő ès csak azt lehet kihasznàlni akit lehet!!
2017. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám, hogy a férfiaknak nincsenek érzései.Azt viszont lássátok be, hogy amíg a 80% a laza, kötetlen szexkapcsolatot keresi és lehetőleg minél többet, addig a nők véleménye sem fog változni.Ez a lazaság csak egyfajta érzésre utal a férfiaknál, és az a farkatok.Sajnos csak annak a kielégítése a cél nagyobb részeteknél.A maradék 20% meg kevés arra a sok nőre, aki komolyan gondol egy kapcsolatot.
2017. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán így van? Tényleg nincsenek érzéseitek. Összetévesztitek a szerelmet a nemi vággyal, csaljátok a párotokat ha adódik lehetőség, csak az a lényeg, hogy a nőnek nagy melle és segge legyen az ész nem számít.
2017. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 icu75 ***** válasza:

Azért én nem jelenteném ezt így ki. Nyilván a fiatalabb korosztályra lehet jellemzőbb ez a nő=luk dolog, olyan szinten,hogy úgy tűnik hogy nincs is más vágy és érzelem benne, de ez nem bűn,hanem természetes ösztönös dolog, nehéz a hormonok ellen tenni.

Idővel a nagy többség felfedezi a nőkben a társat, az kérdéses hogy mennyire meri felvállalni az érzéseit. Fiús anyukaként nekem is sok fejtörést okoz hogyan neveljek fiamból igazi erős férfit aki emellett kimutatja az érzéseit. Évszázadokig azt sulykolták a srácokba hogy ne sírj, ne nyafogj stb. ezt nehéz emberöltőnyi idő alatt felülírni. De létezik a bizalomnak olyan szintje amikor sikerül nekik/nektek.

2017. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!