Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, arcra élvezést engedte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, arcra élvezést engedtek? És ha több pasi is van egyszerre?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 10:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Van olyan aki nem engedi? Mármint a párjának, a többes más kérdés.
2017. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, de ezt nem engedni kell, mert szeretem, izgat, kizárólag az élettársammal van kapcsolatom, élvezhet bárhova.

32N

2017. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A párom olykor, az arcomra élvez...


Fantázia szintjén meg izgat a többes gondolata, hogy körülöttem masztiznak, majd rám élveznek, de ki sosem próbálnám.

2017. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%

Arcra nem. Nyaktól felfelé számomra tabu, bárhova máshova élvezhet, de arc-száj kilőve.

Plusz olyan felállás nem lenne, hogy "tobb férfi egyszerre", ugyanis én csak a barátommal fekszem le és a hármas, esetleg többes szex teljességgel kizárva. Nekem egy férfivel (barátommal) is elég, nem tudnék 2-3 férfival mit kezdeni és nem is akarnék.

2017. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
20%
Nem engedem,van aki ezt megengedi?
2017. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
4: száj miért tabu? Mi azzal a gond?
2017. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%

32 éves nőként mondom, hogy a #4-es hozzászólót rövid időn belül lecseréli a barátja...

Pont az ilyen prűd nőket csalják meg, aztán itt sírnak.

2017. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

7: oh igen. Egyetertek veled. Az ilyen "testem egy templom" csajoktol a hideg kiraz.

39f

2017. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Mit fáj az nektek, ha én nem engedem szájba/arcra?!

Mi a szájba élvezéssel a gond? Az, hogy nem szeretem, csak ennyi. Nem szeretem a sperma ízét sem. Ha ti szeretitek, felőlem csináljátok, de nem kell se megszólni mást emiatt, se az életébe beleszólni, mindenkinek van sajátja, azzal kell foglalkozni.

Ja és "kedves" 7-es koránt sem vagyok prűd, először legyél tisztában a fogalmakkal, mielőtt dobálózol vele + nem fog a barátom sem lecserélni, már 8 éve együtt vagyunk és érdekes módon neki sincs ezzel problémája, imádja a szexet velem, ahogy én is vele és napi 2-3 menet még ennyi év után is megvan. De te nyilván jobban tudod.... :)


Nekem sem kéne olyan pasi, aki rám akar erőltetni olyasvalamit, amit én nem szeretek. Ezenkívül konkrétan mindent megkap az ágyban és elég sok mindent ki is próbáltunk, az análtól kezdve a kibilincselős, szembekötözős, durva szexen át a feneklésig stb stb. Tehát köszönjük szépen, semmi gond a szexuális életünkkel!!

2017. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
12%

Arc, száj nálam sem játszik.


Amúgy nem tudom mit kell itt kötözködni és beszólogatni csak azért, mert másnak más a jó. Ez annyira szánalmas. Mert az jobb, aki engedi szájba, de azonkívül csak egyetlen pózban hajlandó szexelni és abban is csak fekszik, mint egy darab fa?? Nyilván a ti "logikátok" mentén az ilyen nő nem prűd, hisz engedi szájba, az viszont igen, aki bár szájba és arcra nem enged élvezni, de azonkívül elég sok mindenre rávehető és szeret új dolgokat kipróbálni és mondjuk nem csak érzéketlenül fekszik alattad. Ő minden bizonnyal prűd. Az azt igen..

2017. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!