Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom TÚL hangos szex közben és képtelen csöndbe maradni? 19/l

Figyelt kérdés

Eleinte aranyosnak találtam és izgatott nagyon hogy így élvezi. Amúgy Ő egyébként egy félénkebb srác nem az a nagyon beszédes típus, persze ha valakinek megnyílik teljesen más lesz és igazán imádnivaló. De akármilyen kis félénknek tűnik szex közben képtelen csöndben maradni még ha nálunk vagyunk és anyuék hallják akkor is, és állítása szerint tényleg nem bírja ki hogy ne nyögjön hangosat, főleg mikor elélvez az nagyon durva azt az egész ház hallaná, ezért a nálunk alszunk már nem is engedem neki ,hogy elmenjen vagy nyomok egy párnát a fejére.

De ezt úgy képzeljétek el, hogy 4-5 másodpercenként ad ki valami hangot nem csak úgy néha nyögdös. És tényleg izgató ha csak ketten vagyunk de ilyen nagyon ritkán van, Ő együtt lakik egy haverjával albérletbe ott is ritkán vagyunk ketten a lakásba ha meg a szüleinkhez megyünk akkor meg nyilván erre mégkevesebb az esély. Én meg zavarban vagyok ilyenkor, mert zavar, hogy mások hallják. Vegyek neki szájpecket de komolyan ? :D


2017. márc. 10. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ülj rá az arcára. :D
2017. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
A francba, az egyes lelőtte a mondandómat. :D Hogy teljes legyen a sztori, csavarj rá egy nagyot a heréire, miközben eldurran.
2017. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első nem is rossz :DDD De amit a második írt hát, nem hiszem, hogy halkabb lenne maximum másképp sikoltana :D
2017. márc. 11. 00:01
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Gyere hozzám, a farkam is jó, csendben is tudom csinálni :)
2017. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ülj rá vagy tömd be a száját
2017. márc. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekagya lehet ha ezt nem fogja fel amit kérsz!!!!
2017. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rúgd fejbe, a szemét, mit képzel magáról!
2017. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csajoméknál ráharaptam a párnára. Nem jó ha hallják a szülők hogy épp döngetem a lányukat.
2017. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Miért is nem jó?

Természetes dolog.

2022. aug. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!