Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék ez ellen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen a "fétis" ellen?

Figyelt kérdés
3 éve jöttem rá kb hogy izgat hogy ha alázzák,kicsizik,szidják,cikizik a farkam méretét,külsejét...stb és nagyon feltud izgatni, természetesen a rendes szex is izgat de ez annál is jobban. Az elmúlt pár napban az osztálytársaim között meg a legjobb barátom(lány) is beszélgetett farokméretről és pont az én méretem( nem tudja hogy nekem mekkora mert ilyenről suliba meg senkinek se beszélek soha) kicsizték..stb és kicsit izgatott de tőlük rosszul is esett hogy így gondolják. Egy idegentől nem esne rosszul. Szóval az lenne a kérdésem hogy hogy éljem ki ezt a vágyat,vagy ami még inkább jobb lenne az az hogy mit tegyek hogy ez ne izgasson? minden "kisfarkút" izgat ez a dolog? tudom nem a méret számít hanem a technika ezzel tisztában vagyok meg voltak barátnőim akiknek tökéletes volt ez a méret soha nem is panaszkodtak. Nem értem hogy engem ez miért izgat soha nem jöttem rá azóta. Lelki oka lehet? vagy máshol keressem a hibát?eddig nagyon ezt a vágyam kiélni se tudtam mert nem volt neten keresztül segítő partnerem nagyon ritkán akadt de az is ilyen 2 perces beszélgetés és ennyi. 20/F

2017. márc. 13. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy Dominát
2017. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokszor kaptam ilyen választ de nem akarok. nem "alacsonyodok" le eddig a szintig. Nem akarom elhinni hogy nem tudom ezt a vágyat valahogy kezelni, vagy elhessegetni valamilyen módszerrel.
2017. márc. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!