Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti voltatok már Erotiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti voltatok már Erotikus Masszőrnél?

Figyelt kérdés
Mit csinált a nő? Kiverte? És pucéran megmaszírozott?

#masszázs #csajozás #masszőr #Erotikusmasszőr
2017. márc. 13. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
erre énis kiváncsi vagyok mert tervezek elmenni
2017. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Állítólag 8-10 ezret is elkérnek 1 órára. Pedig annyiért már szexelni is lehet prostival.

Fél óra maszírozás nem tudom mennyibe kerül.

2017. márc. 13. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Nő, lehet nőhöz is menni??

Ohhhh.... :O

2017. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én voltam, és nagyon megérte. Nagyon kellemes volt az egész, maga a masszázs is és a hangulata is.
2017. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is voltam egy tizes volt de kb másfélóra lett elsőnek orállal kezdte igy kértem

és beejezésnek is

nfvsz

közte mindenféle masszázs volt

jolesett összbe nagyon

jobb volt mintegydu.g,ás,

lelkes volt visszajárok néha hozzá

2017. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam thai maszázson. Görcsölt a hátam, és közelben volt. A kiscsaj folyton úgy masszírozott, mikor már a hátamon feküdtem, hogy folyton érintette a herémet.


Annyira idegesített, hogy nem bírtam ellazulni. Máig nem tudom, hogy várta a borravalót, vagy hogy majd kérem a happy endet extra pénzért, vagy mifene.


Azóta sem mentem, mert vagy előre megmondja, hogy van ez a szolgáltatás is, és ennyibe kerül extra, vagy hagyjon békén, és ne tévedjen arra a keze.


Nem lett merevedésem, egyáltalán nem izgatott a dolog, leginkább ezért a határmezsgye dolog miatt.


Egyébként egyszer kipróbálnám az ilyen masszázst, de akkor céltudatosan ezért.

2017. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve én is voltam.

10-et kért, meztelenre vetkőzött, majd megmasszírozta a hátam, aztán a mellkasom, majd rátért a farkamra.

Szépen átmasszírozta, majd 2-3 élvezés után felöltöztem és hazamentem :)

Kár, hogy akadt némi pénzügyi nézeteltérésünk és azóta már nem akarok hozzá menni, pedig istenien csinálta!

Azóta nem is találtam mást aki kinézetre is tetszett volna és nem is kért volna sokat...

2017. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy egész nap ezt csinàlja. Valami olyan lenne jó, hogy csak mellesleg néha fizu kiegészítőnek.
2017. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

21:20# "Kár, hogy akadt némi pénzügyi nézeteltérésünk és azóta már nem akarok hozzá menni."


Több pénzt kért a végén, mint ami előre meg volt beszélve?

2017. márc. 14. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:
voltam és nagyon jó volt
2018. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!