Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már meleg sráccal?

Figyelt kérdés

Honnan tudtad, hogy meleg?

Miét hitted el, hogy meleg?

Hogyan jött létre az esemény az ő irányultsága ellenére?

Milyen volt? Volt különbség a hetero pasikhoz képest?



2017. márc. 17. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
ha meleg akkor azt jelenti mások a szexuális beállítottságai,tehát nem gerjed ellenkező neműre,tehát nincs erekció,így behatolás sem. ebből kifolyólag nem lehet közösülés. a kérdés irreleváns.
2017. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha valóban meleg egy pasi akkor nem tud szexuális izgalmat érezni egy lány iránt. Nem izgatja fel a női test látványa..
2017. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Fogalomzavarban szenvedsz?
2017. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért van annyi kérdés hogy meleg pasi szexelne-e nővel mikor egyértelmű hogy nem? Kérdező, az amire te gondolsz biszexnek hívják...
2017. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából nekem volt egy jóbarátom, aki meleg volt, de nem akarta elfogadni. Szóval lefeküdtünk, mert nekem is jót tett, rég nem voltam senkivel. De nem nagyon akart felizgulni rám, amikor meg sikerült, túl hamar elment
2017. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Igazából nem meleg volt csak majdnem,(olyan szinte csak pasikkal sexelő bisex)tudomásom szerint én voltam az egyetlen nő az ágyában. Kb:olyan szivességből megdugott mert évekig üldöztem a szerelmemmel,(mert ugye mindenki mondta hogy nem meleg)persze viszonzatlanul. De ahogy mondta:"biztos jó nő vagy"...kösz.

És elég rossz volt,orgazmusom nem volt,semmi csók,érzékiség,még a melleim sem simigattameg. Csak sima misszionárius és puszi,köszi.


Különbség a heterokhoz képeset:velük még akkor is jobb volt ha rossz volt.

2017. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!