Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Regisztráltam egy szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy szexpartner kereső oldalra. Kérdés lent?

Figyelt kérdés
Szóval az normális, hogy rengeteg homoszexuális (többnyire idős) tesz árajánlatot, hogy leszopjanak (van kint farokfotóm)? Pedig hetero kategóriában vagyok. Vagy csak nem veszik észre, hogy a nők érdekelnek?
2017. márc. 17. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Észre veszik, de bíznak benne hogy lesz annyira nőhiányod hogy belemész.

Én is így jártam és egy 20 éves srácnak engedtem.

2017. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, szokd meg. Bepróbálkoznak, hátha arrafelé is kacsingatsz. Tiltsd le őket vagy egyszerűen ne foglalkozz velük.
2017. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az.

Ami még normális: egy rakat frusztrált középkorú nő, aki 2 üzenet után pattint, s cserébe még be is szól, egy rakat kamuprofil, vagy olyanok, akik utolsó pillanatban mégis meggondolják magukat ... meg hogy 100 közül találhatnál 1 normálisat, de azt is már befoglalták, mert a férfiak eleve kb 10X annyian vannak.... De azért sok sikert! :)

2017. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a kérdésért, de mi ennek az oldalnak a neve ? :)
2017. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Engem is érdekelne az oldal neve.
2017. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális. Kb 80%-os a homo arány ilyen oldalakon. Próbálkoznak
2017. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az oldal neve Eropolis.
2017. márc. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!